2752
2734
عنوان

توروخدابیاااایین درموردشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون گلم..میخورم قرص اتفاقا....بنظر شمااینک یهوتوخاب بگ معصومه مشکوک نی

نه مشکوک نیست ،ببین قرص میخوری کاره خوبیه ولی از اون طرف هم باید خودت هم تلاش کنی رو خودت کار کنی بدبینی رو بزاری کنار بیخیال باشی تجسس نکنی سمت گوشی شوهرت نرو 

سوال پیچش نکن کجا بودی با کی بودی کم کم از سرت بیوفته این کار شیطونه میخواد زندگی رو زهرت کنه

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
ب نظر م تو باید با ی خیانت مواجه بشی تا ب تهش برسی و دست از افکارت برداری حتما تراپیتو برو 

خدانیاره اون روز رو...برای هیییچکس....تراپی واقعامزخرفه ی سری حرفای کلیشه ای و الکی....

2731
نه مشکوک نیست ،ببین قرص میخوری کاره خوبیه ولی از اون طرف هم باید خودت هم تلاش کنی رو خودت کار کنی بد ...

دیگ سمت گوشیش نمیرم قسم خوردم نزدیک یک سال و چن ماه شده...اماسوال کردن نمیتونم ترک کنم...این چن روزم ک این اسم واقعا اذیتم کرده...ی ادم توخاب یهو ی اسمی بیاره چ معنی داره...میترسم طبق عادتش توبیداری باشه

من هم نخاستم کسی من رو تحمل کنه بارها و بارهاگفتم طلاقم بده برو توک میدونه من نمیتونم فراموش کنم من ...

بابا اونم انسانه جایزه الخطاست هر انسانی تو زندگی خطا میکنه اشتباه میکنه فکر میکنی همه مردها خوب و سالمن اشتباه نمیکنن 

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
احتمال اینک راهی تیمارستان شم خیلیییییی زیاده

بعدش چی ؟فک کن اون اتفاق افتاد و الان توی تیمارستان بستری شدی چی میشه به نظرت

احتمال اینک راهی تیمارستان شم خیلیییییی زیاده

خب الانم داری بسترش و برا خودت آماده میکنی با تفکرت 

رها کن خودتو برای اتفاقایی ک نیفته عزاداری نکن خدای نکرده اگه اتفاقی افتاد ادن موقع اینجور کن 

ی چیزی هم هست ب اسم قانون جذب اگه مدام ب این چیزا فکر کنی جذبش میکنی 

مردا از زنایی مثل تو فرارین اگه میخای شوهرت از دست بدی ب سمت زنای دیگه سوقش بدی حتما ادامه بده 

من هم نخاستم کسی من رو تحمل کنه بارها و بارهاگفتم طلاقم بده برو توک میدونه من نمیتونم فراموش کنم من ...

من ترجیح میدم دیگه نگم چون میدونم وسواس اجاره تفکر منطقی رو بهت نمی‌ده شبت بخیر 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خب الانم داری بسترش و برا خودت آماده میکنی با تفکرت  رها کن خودتو برای اتفاقایی ک نیفته عزادار ...

بخدامیفهمم میدونم همه ی این چیزارو...ولی چرانمیتونم ینی فقطططط دارم ب ی سری چیزافک نیکنم ک نشونه خیانتن و هی ازشوهرم سوال میپرسم...خیلی درگیرم متلاشی شده ذهنم چن شبه حالم بدمیشن ب حدی ک بالامیارم ازشدت استرس...فقط توذهنمه ک چرابایدتواوج خاب بگ معصومه 

ن اتفاقا اصلاااا این تفکرنداشتم تازمانی ک باین نی نی سایت لعنتی اشناشدم

پس ببین خودتم قبول داری که اینا همش فکر و خیال‌هایی که خودت میبافی از نشستن سرجات و شخم زدن تاپیک های خیانت و.... برو بشین کتاب بخون پیاده روی برو خودتو مشغول کارهای هنری کن آشپزی غذاهای متفاوت زندگیتو گرم کن

عزیزدلم با این حدیث و توکل به خدا دلتو قرص کن😍

وبدون یکی از ویژگی های مؤمن حسن ظنه✅️

حدیث روز✨️

💕💕امام صادق (علیه‌السّلام):

خانواده و اموال خود را با قرائت💚 سوره نور 💚حفظ کنید و زنان خود را به وسیله آن مصون و محفوظ نگه دارید،

💎زیرا کسی که دائماً روزی یک‌بار این سوره را قرائت کند، هیچ فردی از اهل منزل او به فحشا کشانده نخواهند شد

کسی هر شب🌠 یا هر روز 🌞به صورت مداومت بخونه هیچ یک از اهل بیتش، خاندانش از نوه نتیجه بچه و....به گناه جنسی و انحراف جنسی دچار نمیشه تابمیره که شامل چشم چرانی، زناو....میشه💕💕

این یکی از آثار سوره مبارکه ی نورهست☀️

2706