2733
2734
من واقعا این دنیاخواستن بچه رو با خدا معامله کردم تو متنمم نوشتم «چی بهتریخدا برام‌کنار گذاشته » ام ...

من عذر میخوام عزیزم لطفا شرایط منم درک کن😔 ان شاءالله خدا بهترینشو نصیبت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام . منم نی نی مو تو ۷ هفته از دست دادم . رفتم تشکیل قلب گفت قلب نداره و در اخر خونریزیم شروع شد و سقط . تمااام ... ۵۰ روره سقط کردم هنوز پریود نشدم . تنبلی تخمدان دارم و پی سی او هستم . بعد ۴ سال تلاش برا بارداری اینم نتیجش خدایا شکرت

آره اردیبهشت جون مرتب افت فشار دارم اخه میفهمم سیر نمیشم انروز دلم خواست دوتا کفگیر کوجیک برنج با جو ...

من خودم رژیم گرفتم سه هفته افت فشار پیدا کردم

بیین شبها رو فقط رعایت کن

صبحانه ات رو کامل بخور  

حتما بادوم خام بگیر روزی 12تا دونه بخور

نمیگم زیاد بخور میگم به اندازه بخور که مریض نشی 

به خدا منم قندم همین بود میخوردم ولی رعایتم میکردم 

ولی خواهشن بخور نترس قندت بالا نمیره 

اگه میتونی دستگاه بگیر هفته ای دو سه بار قندت رو چک کن؛دکتر به من گفته بود خریدم و تو بارداری همش چک میکردم که بالانره

من بیشترشبها مراعات میکردم من همه جیز میخوردم ولی به اندازه !

2731
من فولی هیچوقت به ۲۲ نمیرسه همیشه ۱۹_20 آزاد میشه وای نگو از لیزر که اینقدر پول دادم پای لیزر که خد ...

چه لیزری میرفتی ؟کجاهارو؟من دوست داشتم تا قبل بارداریم برم ولی میگن باز درمیاد اره؟

بچه ها کیا دنبال اوابوست بودن ؟؟؟ من چن جایی پیدا کردم میخواین بگین شماره تماسشونو بفرستم براتون یاد ...

منوو زینتیار بودیم ک میخاستیممم عزیزم

اینجااا کجاست ک داره مطمعنه؟؟؟

اخهذتو‌ این زمان احتماال زدن فیکش خیلی بالاس

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
https://uupload.ir/files/rjfo_۲۰۲۰۱۱۲۴_۱۸۱۵۱۹.jpg

دخترطلام خداروشکر که نی نی سالمه

پیگیرت بودم الان این عکس جنین رو با یه کانال خارجی چک کردم

جمجمه اش شبیه جمجمه maleهست 

ایشالا که جنسیت دلخواه براماهم دعاکن

اگه داخلش ربوبت گیر نداشته باشه احتمالا تقلبی هست

لوبیا جون شانس منو ببین حالا که مدیکور رسیده دستم میگین تقلبیه من چیکار کنم ؟ امروز دوازدهمین روزمه گذاشتم خطش کمرنگه .یکی دو روزه کمرم یه جوریه مث مواقعی که میخوام پریود بشم . دیشب تخمدان چپم درد میکرد دیروز ترشح سفید داشتم . نمیدونم چیکارکنم به نظرت به خاطر ویتاگنوسه ؟ دفعه اولم بود استفاده کردم . سونو هم میخوام برم اما نمیدونم کی برم ؟ بهنظرت امروز عصر برم ؟ اگه به مدیکور اعتمادی نباشه میترسم این ماهو از دست بدم 

ببین ماههای قبل طبق سونو بین 16 تا 18 تخمک گذاریم میشه . اگه به خاطر مصرف ویتاگنوس ورازیانه زودتر میشه بهم بگو که برم سونو 

یعنی تو بارداری همش برگشت؟

نه چرا دروغ،چونم موی زائد داشتم ارثی اون ریخته ولی موهای فک وزیر چونه م بیشتروضخیمتر شده،بدنمم بعضی جاها کم موشده وبیشترجاها سرجاشه،درکل راضی نیستم چون الان اپیلاسیون میرم باز

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
دخترطلام خداروشکر که نی نی سالمه پیگیرت بودم الان این عکس جنین رو با یه کانال خارجی چک کردم جمجمه ...

سلام گلم،خیلی ممنون،واقعا خداروشکر.

مرسی الیزابت جان انشالله بارداری سالم و راحت وجنسیت دلخواه خودت🌺❤

ممنونم هرچی خدا بخواد،به همون راضیم🥰

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706