2737
2739
عزیزم منظورت اینه که فقط با مدیکور پیش برم یا مارک دیگه ؟  اینکه دیر پررنگ میشهبه مشکل برنخوری ...

كيت زدي؟ اره ديگه يه مارك بزني بهتره علايم تخمك گذاري نداري؟  من چند روز بود همش چپم تير ميكشيد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار واسه بعد بارداری اگه دیگه قصد بارداری نداشتی بعدشو انوقت برو. دستگاه تواین یکسال اخیر یکی جدید ...

اره منم کندلا رو شنیدم خیلی خوبه . اره پس میذارم بعد بارداری ولی دوست داشتم قبلش باشه که تو بارداری راحت باشم اما دکترم رفتم گفت ممکنه برگرده به خاطر تغییر هورمونا ⁦☹️⁩

لوبیا جون ۲ اقدام داشتم دیروز ۸ صبح و ۸ شب اگر آزاد شده باشه که این اقدام ۹ صبح بهش نمیرسه. اقدام ۶ ...

اقدام ۶ سیکلت هم حسابه. خودت فکر میکنی حساب نیست. اسپرم ها از اون چیزیکه تو فکر میکنی زرنگترن. بازم کیت بزن با ادرار غلیظ ببینیم چت خبره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2728
ن عزیزم از قبل داره واس همین قیمت قبل رو میده حتی دوفاستون هم داره گفت ۱۰عدد ۲۰تومن بنظرت کافیه؟ یاب ...

ارره بنظررم‌کافیه 

میشه ادرسشوپ دقبق بدی با زینتیار میخایم 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
عزیزم منظورت اینه که فقط با مدیکور پیش برم یا مارک دیگه ؟  اینکه دیر پررنگ میشهبه مشکل برنخوری ...

گلم سونو رو فردا برو. چون میگی کیتت معمولا ۱۶ موبت میشه. فردا بری بهتره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

سلام دوستان خوبین 

انگار تاپیک انرژیش خیلی مثبته که همه سریع باردار میشن خدارو شکر 

من دیروز درکمال ناباوری وسط روز بیبی چک زدم ،بلافاصله خط انداخت شاید مثبت باشه نمیدونم ،امروز هم ازمایش دادم و عصر جوابشو میدن ،البته چون من قبلا دو تا سقط داشتم اصلا دل نبستم ایندفعه به هیچی ،خیلی هم دردای پریودی دارم 

2740

راستی دیشب کیت به شوهرم گفتم بگیره گفتم مدیکور یا ونتفو بگیره که همه جا مکث داشتن یه جا فقط مدیکور داشت گرفت جالبه از مکثم ارزونتره که 😕. بی بی چکم گفتم خودکاری بگیره دیدم ونتفو بود گفت خود داروخونه ابیهگفته این مارک عالیه از مدیکورم بهتره 

سلام دوستان خوبین  انگار تاپیک انرژیش خیلی مثبته که همه سریع باردار میشن خدارو شکر  من د ...

سلام ایشالا که بارداری و خدا یه بچه سالم و اهل صالح بهت میده   

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
خانما یه سوال  کسی اطلاع داره که حتما باید رفت مرکز بهداشت یا نه ؟  مرکز بهداشت برای خان ...

بری بهتره اونجا هم پرونده باز کن . منکه رفتم به نظرم تکمیل کننده دکتر خودته چون تو بهداشت یه پرونده خیی کامل برات باز میکنن بعدشم که بچه به دنیا بیاد همونجا باید ببری واسه واکسناش. خودتم واکسنارو اونجا میزنی مثل انفولانزا و کزاز و ... یه سری داروهارو رایگان میدن بهت . معرفیت میکنن واسه ازمایشا رایگان فک کنم کلا خوبه

راستی دیشب کیت به شوهرم گفتم بگیره گفتم مدیکور یا ونتفو بگیره که همه جا مکث داشتن یه جا فقط مدیکور د ...

وندفو خیلی عالیه عزیزم ،من پریروز مدیکور کامل منفی بود حالا خیر سرش همیشه هاله میندازه هااا،ولی دیروز با ادرار وسط روز وندفو خودکاری زدم سریع خط انداخت 

سلام عزیزم ...بالاخره آخرین اقدام 8ساعت قبل تخمکگذاری باشه یا 12ساعت🌼....مثلا من این ماه دورم 21روز ...

12ساعت گلم.چون حدود ۱۲ ساعت طول میکشه ک اسپرم ب اصلاح پوسته شو از بین ببره و در تخمک نفوذ کنه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨