2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تا ماه پیش هر جا میرفتم کیت مکس داشتن حالا داروخانه سر کوچمون یک عالمه مدیکور اورده میده ده و نیم! شوهرمم چنتا بسته خریده! 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
2731
بچه ها تا ماه پیش هر جا میرفتم کیت مکس داشتن حالا داروخانه سر کوچمون یک عالمه مدیکور اورده میده ده و ...

قضیه بوداره

بگیر ببین داخلشون رطوبت گیر دارن یا نه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2740
مكس و مديكور با چند روز فاصله مثبت ميشن؟ 

مکس روز ۵ سیکلت با ادرار غلیظ بزنی مثبت میشه

مدیکور وقتبثی هورمون واقعا بره بالا مثبت میشه.

نمیشه کفت چقدر فاصله دارن

لوبیا عکس چی😂

🤣🤣🤣🤣

حالا خیلی وقتها بجای گلم مینویسم کلم 🤣🤣🤣 و بعضی وقتهای برای دوستای تازه وارد. امیدوارم دلخور نشن منظورم گل کلم نیست 🤣🤣🤣

بخاطر عجله تو تایپ کردن

و خوبه که نی نی سایت بعضی کلمه ها رو نمیزاره تایپ بشه مثل گیر بیار که بجای گ ک بنویسی 🤣🤣🤣🙈🙈🙈

مکس روز ۵ سیکلت با ادرار غلیظ بزنی مثبت میشه مدیکور وقتبثی هورمون واقعا بره بالا مثبت میشه. نمیشه ...

كيت مكث كه از روز نهم زدم خيلي منظم و براش داشت رنگ ميگرفت تا امروز كه ١٣ هست يكم پررنگ شد مديكور انگار حساسيتش خيلي كمه و تا هورمون خوب بالا نره رنگ نميگيره 

🤣🤣🤣🤣 حالا خیلی وقتها بجای گلم مینویسم کلم 🤣🤣🤣 و بعضی وقتهای برای دوستای تازه وارد. امیدوا ...

لوبیا جون جواب منم میدی عزیزم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
🤣🤣🤣🤣 حالا خیلی وقتها بجای گلم مینویسم کلم 🤣🤣🤣 و بعضی وقتهای برای دوستای تازه وارد. امیدوا ...

خخخخخ الان دفه دومت هست ک عکس  ک* بچه هارو خواستی😂😂😂😂

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊