2737
2739

تسلیت میگم عزیزم

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
دفن شده

آهان پس الان شب اول قبرشونه خدا بیامرزه من نمیتونم بخونم عادت ماهیانه ام سوره ملک و سوره الرحمن رو بخونید برای آرامش روحشون خیلی خوبه زیارت عاشورا رو هم بخونید

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

لطفا بجای قضاوت کردن دوست من براش دعا بخونید سوره الرحمن و یس و ... اون یه فرشته بود قبلش پاک بود فقط قضاوت نکنید میدونم خدای من انقد مهربونه اون دنیا هواشو داره

الان فقط خودکشی شد گناه کبیره ؟ خیلی از گناه های دیگه هم گناه کبیره هس خواهشا شما جای طرف نبودین پ ...

وای خدای من به من چه الان دیگه همه جا از بدی های خودکشی نوشته 

الانم میگم خودکشی صوابم داره اصلا چه علطی کردم خدایا اومدم خوبی کنم مثلا بگم خودکشی بده نکنید بدتر همه گفتن نه خوبه خدا میبخشه 

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤
2731

پسرخاله منم چندهفته پیش خودکشی کرد۱۷سالش بودفقط خالم فقط همین یه پسر روداشت جیگرهممون روخون کرد😔😭

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740
خیلییییی مهربونه اما خودش گفته دلیل نمیشه من همه رو ببخشم  تو ی ایش بود ک ی گروهب گفته بودن خد ...

بس من از صبحه دارم میگم خدا خودکشی رو نمیبخشه همه ریختن سرم که خدا مهربونه و میبخشه و اصلا مگه اون دنیاام هست و فازتون چیه شماها هم اون دنیارو زیر سوال بردین هم عدالت خدارو که 

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤
اره بابا اصلا بهشت و جهنم وجود نداره این قرانم الکیه هر کی هر چی گناه بلده انجام بده لدت ببرید از ای ...

نه دیگه عزیزم 

اون دیگه وارد بحث انسانیت و عقلانیت میشه که در حوصله این جمع نمیگنجه!!!

ببین عقل و شعور و درک و فهم و انسان بودن اینا را هر آدم سالم و نرمالی داره که باهاشون میتونه کاملا زندگی خوب و عادی و بدون اشتباه یا همون گناه داشته باشه نه صرفا ترس از بهشت و جهنم

الان اونایی که عقیده ندارن بنظرت همشون گناهکارن؟!!!!!😐😐😐😐😐

چه بسا از صد تا مقید هم بهتر و شریف تر و انسانترن!!!

من با عقل و فهم و شعورم زندگی میکنم

مردم آزاری نمیکنم، دروغ نمیگم، تهمت نمیزنم، دزدی نمیکنم، و هزار تا کار دیگه 

بنظرم بحث همینجا بسته بشه بهتره برای هر دومون

میفهمی که بیشتر اینجا جائز نیست حرف زدن

🌹🌹🌹

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
الان فقط خودکشی شد گناه کبیره ؟ خیلی از گناه های دیگه هم گناه کبیره هس خواهشا شما جای طرف نبودین پ ...

ی سری گناها کبیرن منتهی جای توبه براش هس 

مثل زنا جون سرآمد عمرت نرسیده مهلت داری پشیمون بشی

خدا میک پشیمانی زمانی مهمه ک اون دنیارو با جسم ندیده باشی و مطمعن باشی ن ک حقیقت رو ببینی و توبه کنی و خودش گفته اینجور آدما موقع مرگ میگم مارو برگردون شاید عمل درست انجام بدیم ولی خدا میک هرگز و اینا کافرن

امیدوارم خدا برادرتون رو رحمت کنه

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨
اره بابا اصلا بهشت و جهنم وجود نداره این قرانم الکیه هر کی هر چی گناه بلده انجام بده لدت ببرید از ای ...

تو حق نداری به فران توهین کنی عقیده تو واسه خودت نگه دار

تو مگه از اون دنیا اومدی که خبرداری بهشت وجهنمی نیست اه واقعا که التماس تفکر

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2706