2733
2739

خانما توروخدا ول کنید این خدابیامرز فوت کردن بقیشو بسپارید دست خدا

بیاید بریم به گناهای خودمون پی ببریم نه دل داغداریرو خون کنیم

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حق نداری به فران توهین کنی عقیده تو واسه خودت نگه دار تو مگه از اون دنیا اومدی که خبرداری بهشت و ...

این همه اوم تو تاپیک دارن میگن منم دارم حرفاشونو تایید میکنم فقط 😊 بعدشم کی اون دنیارو دیده بابا خدا خیلی نهربونه میبخشه 😊

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤
2728

تسلیت میگم عزیزم 

خدارحمتشون کنه روحشون شاد باشه الهی🌹🌹🌹

استارتر عزیزم همه میدونیم کارشون اشتباه بوده حتما یه لحظه جنون گرفته و دیگه کنترل نتونسته بکنه احساسشو.نمیشه قضاوتش کرد چون نه در موقعیتش بودیم نه از زندگی دوستتون خبر داریم.چقدر خیانت براش درد داشته که از بچه هاشم گذشته😥😥😥

من 400 مرتبه ذکر استغفرالله و اتوب و الیه رو به نیتشون فرستادم انشاءالله که خدای مهربون به لطف وکرم خودش ببخشتش🙏🙏🙏🌹🌹🌹

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2740
چیزی هم گفت در موردش؟؟بجز اون موارد تکراری مثل تونل تاریک و نوربعدش اینا..

نه دیگه کلا آدم سابق نشد ارتباطشو با همه محدود کرد اخلاقش خیلییییی عوض شد

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨