2733
2734
اینارو جدی گفتی الان

اون چه که مردم این دوره بهش معتقدن رو گفتم😎

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اسمش مهسا 

عزیزم فوت کردن؟

نماز وحشت رو برای شب اول قبر میخونند باید حتما میت دفن شه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
 انتظار نداشته باشش خدا شمارو ببخشه وقتی حرفاشو انکار میکنید

دیگه چه کنم مردم این دوره زمانه میگن به من چه😊

خدا بخشندس خیلی مهربونه میبخشه

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤
2731
کسی که خودکشی کنه تو اون دنیا به بدترین شکل عدابش میدن درواقع هیچ وقت بخشیده نمیشه و از طرفی هم خودش ...

شما چندبار رفتی اون دنیا واومدی که ایتقد خبر داری😑لطفا این اراجیف اخوند دوزاریا رو بازگو نکنید،،اینقد رو این افکار پوسیده پافشاری نکنید،،بابا ما که جای اون بنده خدا نبودیم نمیدونیم تو چه فشاری بوده که از عزیزترین دارایی خودش که جونش بوده سیر شده همچین کاری کرده چرا اینقد راحت پیش داوری میکنید 

شما کلا تو قرانم بخونی هست فک کنم خودکشی یکی از گناه های کبیرس بقبه گناه های کبیره بخشیده میشن اما خ ...

الان فقط خودکشی شد گناه کبیره ؟

خیلی از گناه های دیگه هم گناه کبیره هس

خواهشا شما جای طرف نبودین پس حکم صادر نکنید 

شاید یکی که مث من برادرش خودکشی کرده ناراحت بشه 

سلام تسلیت میگم خدا بیامرزش و به شما وخانوادش صبر این غم رو بده من براش به امید خدا می خونم خداوند ...

بین این همه قضاوت و سوال جواب

بلاخره یکیم پیداشد قشنگ پست بزاره

خداحفظتون کنه

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
آه حالمو‌بهم زدی .رحمت رحمت تو‌خودکشی نکن و از رحمت خدا هم فیض ببر.فهمیدیم مطالعه داری

چه عصبی😐

قدرت تبادل نطر نداری این جا چه میکنی

وای انقدر منو ریپ نکنید دیگه اصلا خودکشی خ به راحتم میشین خداام نیبخشه به من چه اصلا اومدم خوبی کنما

دیگه چه کنم مردم این دوره زمانه میگن به من چه😊 خدا بخشندس خیلی مهربونه میبخشه

خیلییییی مهربونه اما خودش گفته دلیل نمیشه من همه رو ببخشم 

تو ی ایش بود ک ی گروهب گفته بودن خدا بخشندس و میبهشع و خدا گفته بود از کجا میدونید من این کاراتون ک ظلمو کفره رو ببخشم حیف یادم نیس سورش رو

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨
2706