2733
2734
کسی که خودکشی کنه تو اون دنیا به بدترین شکل عدابش میدن درواقع هیچ وقت بخشیده نمیشه و از طرفی هم خودش ...

ممدصغرا فشار روحی بهشون غلبه میکنه😂 کاربریتو میبینم‌تو بدترین شرایط هم‌خندم میگیره دوست ناز منم با صدتا فنوباربیتال خودکشی کرد

اخه ما از کجا میدونیم ک نمیرسه ؟  اینو دیگه بذاریم ب عهده خودِ خدا

بابا خود خدا خودش گفته مگه من از خودم در میارم خودکشی یکی از بدترین و کبیره ترین گناه هاست ینی اول از رحمت خدا ناامید شدی بعدم زندگی که خدا بهت بخشیده رو با خواست خودت تموم کردی مگه با خواست خودت به این دنیا اومدی که حالا با خواست خودت بری

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی که خودکشی کنه تو اون دنیا به بدترین شکل عدابش میدن درواقع هیچ وقت بخشیده نمیشه و از طرفی هم خودش ...

توور خدا بی رحم نباش عزیزشو از دست داده جیگرشو اتیش نزن اون مهربونه هرچیم ک باشه دوست داره دوستش از عذابش کمتر باشه 

ادامه نده لطفا اسی شرایط خوبی نداره ک داری با این حرفات عذابش میدی کاری هم ک کرده چ درس چ اشتباه نباید سرزنش کنی

2731
کی گفته 

یه کم مطالعه کن متوجه میشی 

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤

واسه مرده نماز لیلة الدفن میخونن

رکعت اول سوره حمد و ایت الکرسی رکعت دوم حمد و ده تا سوره قدر

اخرشم وبعث ثوابها الی قبر....

اگه مرده شما چرا میگی برا سلامتیش صلوات فرستادم 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
مرده ک نماز وحشت میخواد 

نه بابا

میگه برای سلامتیش صلوات بفرستید!!!

معلوم نیست مرده یا زندست

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
نمیخوام قضاوت کنم فقط میتونم بگم بیچاره بچه هاش ، ی پدر خائن کثیف دارن و ی مادر ضعیفی که با مرگش برا ...

نمرده فکر کنم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

خوش بحالش کاش منم جرات خودکشی داشتم

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
بچه ها من حالم خوب نیس جواب بدم خواهش میکنم براش نماز وحشت بخونید اسمش مهسا هس لطفا 

اسم پدرشونم باید بگی عزیزم 

میگن مهسا بنت ... یا مهسا دختر ...

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706