2733
2734
عنوان

نامزدم سرده باهام درحالی ک میدونم خیلی احساسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمعنم جز من باکسی نیس.ولی بنظرتون میتونم بهترش کنم؟

اگه سیاست و زرنگی داشته باشی چرا که نه😏

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2731

از طرفیم خیلی دوسش دارم ولی وقتی بدونم اینده ای باهاش هیچ تعهد احساسی ندارم ب چ دردم میخوره من خودمم میتونم کار وکاسبی راه بندازم با پول خودم زندگی کنم مهم حس دوس داشتنه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....
اره خودشم میگ

خب این رابطه به هیچ‌جا نمیرسه تو الان تو یه مثلث عشقی هستی و مطمئن باش یاد اون دختر انقدر قویه که تو رو شکست میده حتما برید مشاور

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2740

اونی ک گفتی دوسش دارم و کاری نمیکنه و ۴ساله میخامش کیه؟نامزدت کیه؟اینی ک میگی ۶سال باهاش بودم کیه؟دیشب گفتی احتیاج ب عشق و رابطه داری تنهایی چیه؟😩😩😩😩😩😩😩

اره خودشم میگ

مردا کلا حساسن به اینکه مقایسه بشن با کسی یکبار سعی  کن این رفتار باهاش انجام بدی ممکنه دیگه حرف گذتش نزنه 

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند

هردوتون فکرتون پیش قبلیه😐😐😐

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2706