2737
2734
عنوان

نامزدم سرده باهام درحالی ک میدونم خیلی احساسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 53 پست
مردا کلا حساسن به اینکه مقایسه بشن با کسی یکبار سعی  کن این رفتار باهاش انجام بدی ممکنه دیگه حر ...

اخه ما هنوز شروع نکردیم عقد نیستیم ک همش بریم بیرون یا برای هم کادوبخریم.تازه نامزدکردیم برای اشنایی

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی ک گفتی دوسش دارم و کاری نمیکنه و ۴ساله میخامش کیه؟نامزدت کیه؟اینی ک میگی ۶سال باهاش بودم کیه؟دی ...

اون تاپیک رو یکی ازدوستام زد فراموش کردم قیدکنم ک برای من نیس اون تاپیک

ینی ولش نکنم؟

اگه دوسش داری به خاطرش تلاش کن ولی اینم بدون پول خوبه ولی جایی که عشق نباشه و پول باشه عذاب اوره😔

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2731
نه طلاق نگیر . تا کی میخاد به فکر اون دختره باشه . دختره ازدواج کرده ؟؟مشکلات همیشه هست چه تضمینی جد ...

وقتی بامن حرف میزنه خیلی انرژی مثبت میگیره همدیگرو همش میخندونیم.کارشم ی جوریه دو شغلس هم نمایشگا ماشین دارع هم ماشین سنگین خیلی خسته میشه

اگه دوسش داری به خاطرش تلاش کن ولی اینم بدون پول خوبه ولی جایی که عشق نباشه و پول باشه عذاب اوره😔

خانوما بنظرتون اگ  عقدکنیم و معاشقه اینا باشه وابسته میشه دیگ؟

اخه ما هنوز شروع نکردیم عقد نیستیم ک همش بریم بیرون یا برای هم کادوبخریم.تازه نامزدکردیم برای اشنایی

چه خوب که عقد نیستی پس ببین اگه میتونی عوضش کنی ادامه بده اگه دیدی نمیتونی خودت تصمیم بگیر دیگه

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
اون تاپیک رو یکی ازدوستام زد فراموش کردم قیدکنم ک برای من نیس اون تاپیک

من دچار سندروم تاپیک بیقرار شدم😂

ایشالا موفق و خوشبخت باشی من ک نفهمیدم کی کجاست و کی چی گفت شایدم واسه اینه ک خابم میاد😪

2740

خوب طبیعیه من‌قبل عقد کردن نمیدونستم‌ چی‌کار کنم چیزی‌نمیگفتم‌زیاد حتی با همسرم یک‌روز رفتم‌بیرون دور بزنیم‌حرف بزنیم😂بخدا یادم‌رفت بگم‌اصلا گشنته تشنته همیشه سر اون‌موضوع مسخرم‌میکنه

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند

زنداییم میگ زنش بشی باهم بخوابید ارومش کنی خیلی بهت وابسته میشه نگران نباش میگ الان روش فشاره هم این ک تو نامزدی هستین داره همش ارزیابیت میکنه ک ب دردهم میخورید یا ن

خانوما بنظرتون اگ  عقدکنیم و معاشقه اینا باشه وابسته میشه دیگ؟

نه مردا با این چیزا وابسته نمیشم فقط خانما این جورین سعی کن تو دلش جا بشی نه تنش

وقتی بامن حرف میزنه خیلی انرژی مثبت میگیره همدیگرو همش میخندونیم.کارشم ی جوریه دو شغلس هم نمایشگا ما ...

درست میشه مطمئن باش از ذهنش میره بیرون اون دختره . سعی کن اصلا دیگه از دختره نپرسی نزاری پیشت ازش بگه 

خوب طبیعیه من‌قبل عقد کردن نمیدونستم‌ چی‌کار کنم چیزی‌نمیگفتم‌زیاد حتی با همسرم یک‌روز رفتم‌بیرون دو ...

اخه میدونم پسریه ک خیلی  ب این چیزا اهمیت میده وو حواسش ب همه چیز هس ک همه چیز خوب پیش بره

اخه میدونم پسریه ک خیلی  ب این چیزا اهمیت میده وو حواسش ب همه چیز هس ک همه چیز خوب پیش بره

اخلاقیات همه یکجور نیست من تا چند ماه اول یادم میرفت زن دارم😂

دل آرامی که داری دل در او بند.دگر چشم از همه عالم فروبند
2706