2726

چت کردنی خیلی معمولی و سرده هرموقع حوصلش سر بره پیام میده.من قبل این نامزدم 6 سال با ی اقایی دوس بودم انقد عاشقانه باهم بودیم ک الان نامزدمو میبینم حس میکنم ی پسرغریبس ک خیلی رابطه ی معمولی داریم. وقتیم ک نیاز جنسی داره همش راجبش صحبت میکنه ولی تاحالابهم دس نزده.حس میکنم بااین اخلاقش هیچ خوشبختی درانتظارم نیس. از لحاظ مالی میدونم تاهف پشتم تو رفاهن ولی عاطفی ن.اونم قبل من باکسی بوده ک دختره ولش کرده وقتی حرف میزنه انقد میره تو حس ک حال من بدمیشه ولی ب روش نمیارم.چرا نبایدمنم اونقد دوس نداشته باشه؟؟ تو فکره جداییم ولی زنداییم میگ ن خوبه بااهاش بمون  تامیخام جداشم پشیمونم میکنن.خونوادشم حرف نداره خیلی خوبن

پناه بر تو ک بی واژه مرا میفهمی.....

بخاطر حرف بقيه زندگيتو خراب نكن بكش ازش بيرون بهت قول ميدم اين از تو جدا شه ميره سراغ اون دختره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تومنی یامن توم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

دلیل رفتارش اینه که نتونسته دختررو فراموش کنه 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2706