2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
من برای دخترم شوهرم نذاشت خانواده م سیسمونی بخرن گفت خودم میخرم و خرج نذار ش دستشون  حتی رفته ...

خوش بحالت ،قدر همسرت رو بدون

من برا بچه اولم ،

مادرم کمد و تخت و لباس و عروسک و... مدال و زنجیر  طلا و النگو برا دخترم 

خریدن ، 

هزینه سزارینم رو دادن ،گوسفند قربانی کردن و مهمان دعوت کردن 

فقط روروئکش رو گفتم همسرم بخره یک بلایی سرم آورد که ...

کلا بارداریم آنقدر اذیت  بودم که بچم دوسه هفته زود دنیا آمد.

برا بچه دومم همسرم برا خرید لباس و ملزوماتش آنقدر امروز و فردا کرد که یکشبه غروب که فرداش روز دوشنبه  بود عمل سزارین داشتم ،بردتم مغازه وسایل خریدیم

چند روز بعد دنیا آمدن پسرم ،مادرهمسرم گفت دستمال پارچه ایهای بچه رو بده قنداقش کنم ،گفتم نخریدیم ،برگشتن با لحن خاصی گفتن مگه بچه ی اولت بود که بلد نبودی وسایل آماده کنی . 

چقدر دلم میخواست بگم پسرت نه پول میداد برم خرید و نه خودش میبرد .

دلخوری ها کم نیست .

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
خب تحصیلاتش چی هست ؟ مهر نظام پزشکی داره ؟ مغازه هست بالاش نوشته داروخانه یا داروخانه واقعی هست ؟ با ...

رشته ش گیاهان دارویی بوده.من به این چیزا دقت نکردم عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا جاری من هم جهیزیه ش از من خیلی کمتر بود هم سیسمونیش هر بار مادرشوهرم نظرمو در غیابش پرسید گفتم خوبه مبارکه دست پدرو مادرش درد نکنه..هیچوقتم نشستم بگم اینجور و اون جور..حتی روزی که جهیزیه شو آوردن براشون اسفند دود کردم شربت بردم و تبریک گفتم سریع اومدم اینور برعکس مادرشوهرم و خانواده ش ننشستم به تماشا و پچ پچ 

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو

بگو بله مشکلی دارا؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731
خود شوهرم تیکه مسائل مالی بهم میندازه.اونروز داشتم میگفتم برای دخترم فقط لباس برند میخرم.جلو بقیه بر ...

خیلی ناراحت شدم برات گلم مشکل اساسی  متاسفانه همسرت،حتما با هم مشاوره برین که متوجه اشتباهش بشه

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.

استارتر به اون احمق خانوم میگفتی کسی که بهت گفته جهزیه نداشتم و سیسمونی ندادن دلیلش هم می‌پرسیدی ازش چه لزومی داره از من بپرسی بریم بهش 

درضمن از خواهرت بدم اومد رو نده بهشون اصلا 

سعی کن شوهرتو فقط اسیر خودت کنی بمیره برات اگه دوس شم نداری هی نداره ولی خرش کن

2740
مام رسم جهاز نداریم ولی نه دیگه در این حد خخخخخخخ سیسمونی رو که غالبا میدن اینجام به دختراشون، در ح ...

نگاه کن پدر شوهرمن ۴ تا دختر داشت هیچ جهاز هیچ هیچ نداد اما عروسهاش یکیش خودمم جهاز اوردم نه که شرطم کرده باشن بابام خودش دلش خواست خرید هرکی دوس داشت میده هرکی هم دوس نداشت کسی نمیگه چرا ندادی بعد سیسمونی اصلا نمیخرن من خودم بابام وضعش خیلی خوبه اما سیسمونی نخرید چون رسم نداریم 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
خود شوهرم تیکه مسائل مالی بهم میندازه.اونروز داشتم میگفتم برای دخترم فقط لباس برند میخرم.جلو بقیه بر ...

ولی فکر کنم شما هم اگه واقعا دوست ندارید دیگران روی مسایل مالی تون نظر بدن نباید در مورد این مسایل توی همچین جمعی صحبت کنید یا خدایی نکرده پز بدید..

خوش بحالت ،قدر همسرت رو بدون من برا بچه اولم ، مادرم کمد و تخت و لباس و عروسک و... مدال و زنجیر ...

عزیزم کسی بی‌عیب نیس مطمئنا همسر شما جای دیگه خوبی هایی داره که شاید همسر من تو اون موارد ضعیف باشه منم سعی میکنم خوبی هاشو ببینم وگرنه بدی رو که همه دارن

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 

اینو بعنوان یه خاطره جالب میگم جاری من که از لحاظ مالی خیلی ضعیفن تازه عقد کرده بود خلاصه از برادرشوهرم پول نفقه میگرفت و چیزای دیگه هروقت جلوی من میگفتن من با این که خودم این کارو نکردم ولی ازش دفاع میکردم که حق با اونه..یه روز جاریم تو نامزدی با برادرشوهرم رفتن فروشگاه که مثلا برای مادرشوهرم خرید کنن چون برادرشوهرم بن داشت خلاصه اومدن و خریدارو دادن و مادرشوهرم جلوی ما کلی بهش اصرار و التماس که هرچی لازم داری یا دوست داری از این خریدا با خودت ببر اینم برگشت گفت نه مامان ممنون پدر من همه چی رو عمده و زیاد میخره ما هیچی لازم نداریم..

خلاصه خداحافظی کرد و رفت ..مادرشوهرم هم با تعجب میگفت جنسا کمه و مبلغ خرید خیلی بالاس .. کاشف بعمل اومد که برادرشوهرم نصف خریدارو برده خونه پدرزنش از حبوبات و برنج و گوشت و ... اینا

واای قیافه مادرشوهرم دیدنی بود..خلاصه این که جیب خالی و پز عالی زشته وگرنه نداشتن یا کمک کردن هیچ ایرادی نداره..

لطفا از این مدل عروسا نباشیم چون بعدا برای خودمون تبعات داره..

اگه خودت بودی میگفتی؟میترسم هنوز هیچی نشده دعوا بشه.ضمن اینکه شوهرم طرف اوناست

عزیزم تو دلسوزی نکن کلا دخالت نکن خودتو خراب نکن بگو چه خوب و خوشگل مبارکت باشه همین 

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
عزیزم کسی بی‌عیب نیس مطمئنا همسر شما جای دیگه خوبی هایی داره که شاید همسر من تو اون موارد ضعیف ...

من چون مستأجر بودیم اینطور بگم که خیلی چیزا رو نخریدیم گذاشتیم وقتی خونه خریدیم بخریمشون اما خب نداشتیم خانواده م سیسمونی بخرن .مامانم آخر فقط یه ساک بیمارستان و چند دست لباس آماده کرد .

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
2706