2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
این خیلی خوبه هروقت قیمت وسیله هاشو گفت خیلی ریلکس بگو چه خوب خریدی کجا اینقدر ارزون میدن مطمئنی اصل ...

جایزه ی بهترین جواب به نظر من به ایشون می رسه . 

اسی خداکنه جاریت توی تاپیک نباشه وگرنه واسه همه ی این جوابا یه جواب درست می کنه

دوم اینکه از من متنفر می شه که بشه به ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی چقدر زشت. بعدش،چیشد؟؟ببخشید اینجور خودشون بهشون برنخورد که از پول مادرشوهر براخونه پدر عروس خ ...

ما دیگه به این دروغا و اخلاقای جاریم عادت کردیم و متاسفانه کسی اصلا جدیش نمی گیره و ازش خوشش نمیاد البته من نظر خانواده همسرمو میگم ولی خودم تا جایی که بتونم بهش احترام میذارم چون دلم براش میسوزه..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
2731
فقط از خانواده شما توقعی نداشتین یا ازخانواده دامادم توقعی درکار نبود؟

هیچی عزیز چه توقعی بندگان خدا در حد خودش طلا دادن که اصلا منم دنبال اینا نبودم کلا در این زمینه ها آدم سخت گیری نیستم و بعد ۲۰ سال خدا رو هزار مرتبه شکر نه حرفی زدم که حرفی برده بشه یا اونا بخوان چیزی بگن نه قهری بوده و نه آشتی روابطمون همیشه خوب بوده دنیا ارزش اینو نداره که صرف مسایل کوچیک بشه پدر همسرم فوت شدن برای مادر همسرم نزدیک خواهرای همسرم خونه ساختیم و در اختیارشون قرار دادیم و همین که دستهاش مدام رو به اسمونه و دعا میکنه برام دنیایی ارزش داره

دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers
یا خدا نه ما اینجوری رسم نداریم

چرا یا خدا منم وقتی تاپیک میزنن جهازمو بردم یا سیسمونی یا میگن این یخچالو خریدم تعجب میکنم اخه پیش ماپسر میخره

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2738
شما اهل کجایی؟ پس دختر چی میخره؟

جنوب خوزستان بوشهر والله من پدرشوهرم چهارتا دختر شوهر داد حتی یه قاشق به دخترها نداد درحالی وضعش عالی بودبعدمن شوهر کردم پدرم همه چی کرد نه که فشار بیاد بهش نه خودش دوس داشت گفت برای قشنگی دخترم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
جنوب خوزستان بوشهر والله من پدرشوهرم چهارتا دختر شوهر داد حتی یه قاشق به دخترها نداد درحالی وضعش عال ...

برا من پسر خونه و ماشین اینارو فراهم میکنه دخترم جهاز میبره پسرم شیر بها میده مگه اینکه دختر بگه شیر بها نمیخوام و فقط پول تالار اینا برای شما یا بعضیا هم جهاز نمیدن میگن خوده دختر میخره خودش و پول از پسر میگیرن و سگه مکه های عیدانه رم جمعم میکنن برا دختر که از شهر اصلیش دوره یه خونه به اسم خودش میخرن(البته برای دخترایی که بالای ۲۰ ساله و پول درمیارن)

برا من پسر خونه و ماشین اینارو فراهم میکنه دخترم جهاز میبره پسرم شیر بها میده مگه اینکه دختر بگه شیر ...

اها اینم بگم طرف ما عیدانه و اینها نیست و شیربها هم زمان قدیم بوده اها شمارو بهتون پول میدن شیر بها طرف ما ماشین وخونه پسر اکر داشت میخره اگر نداشتم کرایه سخت نمیگیرن مهم خوب بودن و کاری بودن پسره