2752
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154469 بازدید | 2005 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه کلا خونوادگی شر درست میکنن.یعنی هر مساله ی کوچیکی میشه یه معضل.ولی دیگه نمیدونم تا کی جوابشو ندم

فقط یه خنده از سر تحقیر به حرفهاش نشون بده

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
حس میکنم جاریت اینجا عضوه و این تاپیک و میخونه عقده ای تازه به دوران رسیده با دو تومن میشه کریستال گ ...

چرا حس کردی عضوه؟بعید میدونم.منم سر مسائل مربوط به بارداری اینجارو پیدا کردم.ولی خیلی خوبه درددل میکنی و همه هم بی تعارف و بی طرفانه تبادل نظر میکنن.اون که بچه نداره فکر نکنم بیاد نی نی سایت

2731
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

ببين با اين وضعيت گروني و دلار و سكه كريستال اونم دوميليون اون كريستال بهش نميگنا.ديگه هر چيز شيشه اي رو بهش يه كريستال ميچسبونن.اگر گفت بگو كريستال كه بايد خيلي بيشتر از اينا بشه دو تومن كه يه تيكه ميشه.ما دوازده سال پيش ازدواج كرديم سرويسم شد دو تومن تازه چك هم نبود لهستان بود.دلار اون موقع هزار تومن بود

ما ملت حسينيم
آره تقریبا ما هم همینیم

عزيز به جاريت بگو من اگه بد بودم دنبال خواهرم نميومدن خواستگاري اونقدر خوب بودم كه حتي نگاه نكردن جهاز داشتم نداشتم سيسموني داشتم يا نه البته خوبم شد ارزش من خود من هستم نه دو تا ات اشغال 

به نظرمن شما وظیفه نداری صمیمی باشی فقط احترام بذار و باهاش کاری نداشته باش..در موردش موضع نگیر و به همسرت و خانواده ش هیچی نگو فقط حرمت هارو حفظ کن تا ضرر نکنی..جواب دادن راحته مدارا کردن هنره..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
چرا حس کردی عضوه؟بعید میدونم.منم سر مسائل مربوط به بارداری اینجارو پیدا کردم.ولی خیلی خوبه درددل میک ...

استارتر باید جوابشو بدی بگو اپشنای دیگه داشتم بخاطر همون چهاز و سیسمونی نیاوردم 

چرا حس کردی عضوه؟بعید میدونم.منم سر مسائل مربوط به بارداری اینجارو پیدا کردم.ولی خیلی خوبه درددل میک ...

عزیزم خواهرت ک جاریت هست باهات همراه عست؟؟یعنی هواتوداره یانه؟؟چون شماخواهرین میتونی باهم یکی بشین اگ اون پررویی می‌کنه 

وخدایی که بشدت کافیست
داروخانه گیاهی نوشته

خب تحصیلاتش چی هست ؟ مهر نظام پزشکی داره ؟ مغازه هست بالاش نوشته داروخانه یا داروخانه واقعی هست ؟ باید ببینی تو پروانه کسبش چی نوشته ؟ پروانه داروخانه هست یا چیز دیگه وقتی پروانه را خوندی دیدی چه صنفی بش مجوز داده میفهمی چی هست ؟ تهرانی ؟ رشته  جاریت چی بوده ؟

2706