2737
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

سلام ب همگی 

کالری امروز : ۷۳۸ بستم ولی الان در حال پختن فسنجون بودم واسه فردا ناهار . وقتی به مرحله ی رب انار رسیدم نتونستم تحمل کنم 🙁 حمله بردم ب رب انار 😒 نمیدونم کالریش چن تا شد . 😔

فعالیت : ۴۵ مین پیاده روی 

You hate your life ... While some people dream of having your life 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان نوش جان عالی بودید 

من متاسفانه امروز خیییییلی خراب کردم نمیگم اصلا  ولی ی خواهش روزایی که میدونید کالری بالا مصرف میکنید اونم روز فست از صبحش نگید اخر شب بگید خراب شد از صبح انگیزه بدید    من صبح اومدم تاپیک پست هارو خوندم دیگه پاشدم خوردم 😣😣😣😖😤😤 

سعیمو میکنم به زودی جبران کنم       الان خیلی حس بدی دارم 😥

2728
نگا۳ هفته پیش ۶۱ و نیم بودم بعد هفته ی بعدش از چهارشنبه تا شنبه خونه ی مادر بزرگم بودم که رژیمو رعا ...

پس همونه ببین وقتی بدن وزنش کم میشه چربیاش هم کمتر میشه دیگه نمیتونی مثل سابق انتظار داشته باشی که کاهشت خوب باشه بالای یک کیلو باشه دیگه گرمی کم میکنی چون چربی بدنت کم شده 

نه عزیز جان هیچ خطری نداره اگه مشکل کبدی نداشته باشی 

تا ۳الی ۵ تا مجازه 

من یه بار رژیم پروتئین گرفتم صبحانه ۳ تا تخم مرغ نهار ۳ تا تخم مرغ شامم سه تا تخم مرغ بود 

حساب کن این رژیمه سه روزه بود 🤯🤯🤯

2738
اقا بعد یه سوال دیگه این ۲ روز چرا باعث کاهش وزن میشه ؟ حدود ۸۰۰ کالریه که در حالت عادیم همینقدر می ...

چون دقت کنی این رژیم پروتئنش بالاس 

پروتئین هم سوخت و سازو متابولیسمو بالا میبره 

سلام به همه عزیزان استارتر جانم آیا این تاپیک فعال هستش؟ خیلی دلم میخواد عضو بشم قواتین رو خوندم ...

سلام خوش اومدی اینجا عضو و این حرفارو نداریم 

از امشب کالری مصرفیتو اعلام‌کن