2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
نمیدونم بخاطر کرونا نرفتم وزن کنم خودم رو ،ترازو خانگی هم خراب شده سر فرصت میرم 

حدودی بگو عزیزم  راهنماییت کنم چقدر کالری روزانه مصرف کنی؟

فقط دو روز فستو یعنی دو روز در هفته ۵۰۰ کالری میتونی بری؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که 66 بودم خ ود مو وزن نکردم ببینم چقدر کم کردم  پریود شدم یک چند  وقت رژیم ول کردم امروز هم هر کاری کردم نشد فست بگیرم  سختم شد ولی  سعی می کنم  زیر 700 باشه شب هم گزارشم میدم 

2731
سلام عزیزم ظهرت بخیر  ببین این رژیم خروج از استپ وزن رو که بهت میدم دو روز دقیقن بدون ذره ای ت ...

اقا بعد یه سوال دیگه

این ۲ روز چرا باعث کاهش وزن میشه ؟ حدود ۸۰۰ کالریه که در حالت عادیم همینقدر میخوریم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
من که 66 بودم خ ود مو وزن نکردم ببینم چقدر کم کردم  پریود شدم یک چند  وقت رژیم ول کردم امر ...

روز تعطیل کلا نمیشه رعایت کرد😑دیگه پریودم که باشی بدتر 

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
یعنی برای ۴ کیلو کم کردن هم باید این کارهایی که گفتین انجام بدیم 😭😭😭

اره ولی ۴ کیلو کار حداکثر یه ماهه .من هفته ی اول با اینکه فستم به جای ۵۰۰ ، ۷۰۰ هشتصد بود ۳ کیلو و نیم کم کردم ! به مرور سرعت کم کردن کم میشه چون بدن به کالری پایین داره عادت میکنه

2738
خداکنه 🤗🤗    میگم دورکمر این قسمته ها درست گرفتی  باریک ترین قسمت کمر میشه

درصد چربیتو میگه چند ؟

اره ولی ۴ کیلو کار حداکثر یه ماهه .من هفته ی اول با اینکه فستم به جای ۵۰۰ ، ۷۰۰ هشتصد بود ۳ کیلو و ن ...

من الان پری هستم یعنی خودم رو وزن کنم بیشتر نشون میده چون تو پری شکم اینا در میارم و پف دارم 

الان شده ۲۴.۵ حدوداً

چه خوب🥺🥺🥺🥺🥺من ۳۱ درصده

نگا 

دور رونم خیلی داغونه .کمرم شده سایز ۳۸ ، رونم ۴۲

رفته بودم شلوار بخرم سایز ۴۲ رونش اندازم بود کمرش گشاد . ۳۸ کمرش اندازم بود رون پاش گشاد😑۴۰ خریدم اخرش که هیچ کدوم ناراحت نشن😂😌

من الان پری هستم یعنی خودم رو وزن کنم بیشتر نشون میده چون تو پری شکم اینا در میارم و پف دارم 

اره طبیعیه منم این هفته کاهش وزن نداشتم انشالله که به خاطر همینه😂تقریبا یه کیلو میره رو وزن

عزیزم این چه برنامه اییه

همون مانکنه

اونجا که روند کاهش وزنو زده روش بزنی ، اینا رو میاره