2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

سلام دخترای گلم روزتون بخیر 

روز خوبی داشته باشید هرکس دیروز نتونسته فست بگیره امروز جبرانش کنه 

غصه نخورید به خودتون فشار نیارید گاهی آنچه شما میخواهید نمیشود 🤗🤗دنیا همیشه بر وفق مراد ماهم نیست که پس مجبوریم کنار بیاییم خودمونو با اون شرایط وفق بدیم 

هر وقت نتونستید خوب پیش برید خودتونو سرزنش نکنید به فکر جبرانش باشید 😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام به دوستای گلم خیلی خوشحالم که به شما پیوستم😍

من ۸۵ کیلو بودم که از پاییز پارسال رژیم و ورزش رو شروع کردم و تا عید ۱۵ کیلوش کم شد ولی خوب بخاطر کرونا دیگه باشگاه نرفتم و همین خیلی انگیزمو کم کرد و موندم بین ۷۰ تا ۷۲ متغیر😑

یک هفته هست که دوباره شروع کردم به کالری شماری و البته سالم خوری..گاهی هم ورزش

امروز ۶۹۵۰۰ بودم

با همین وزن باشما شروع میکنم💪💪💪🥰🥰🥰🌺🌺🌺

سلام دوستان

یه سوال؟

این رژیمو میشه کسی که بچه شیر میده

بچش حدود 9 ماهشه بگیره؟؟؟

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
2740
سلام دوستان یه سوال؟ این رژیمو میشه کسی که بچه شیر میده بچش حدود 9 ماهشه بگیره؟؟؟

بله عزیزم میشه فقط ۵۰۰ کالری بیشتر از بقیه باید مصرف کنی روزای فست یکشنبه و چهارشنبه ۱۰۰۰ کالری بقیه ی روزا از ۱۱۰۰ کالری تا ۱۷۰۰ تا متغیر باید مصرف بشه  هروز هم باید ۲ لیوان شیر و لبنیات بخوری 

شیر دهی ۵۰۰ کالری میسوزنه خودش 

سلام دوستای گلم..شب بخیر

این کالری امروزم البته یه چایی مونده که هنوز نخوردم

بعد یه چیزدیگه اینکه ورزشمو نباید حساب میکردم ولی چون میخواستم ببینم چقدر سوزوندم اون رو هم لحاظ کردم

واسه همین کالری ورزشمو کم کرده

پس همونه ببین وقتی بدن وزنش کم میشه چربیاش هم کمتر میشه دیگه نمیتونی مثل سابق انتظار داشته باشی که ک ...

۲۷ تا تخم مرغ تو ۳ روز🥴 چقدر کم کردی ؟

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
سلام به دوستای گلم خیلی خوشحالم که به شما پیوستم😍 من ۸۵ کیلو بودم که از پاییز پارسال رژیم و ورزش ر ...

خوش اومدی😄با هم به هدف میرسیم😎

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

سلام سلام

شبتون بخیر😁

جبران فست دیروزو رفتم

۵۳۲ کالری

۲۵۰۰ قدم پیاده روی و البته ۱۰ ساعت درس خوندن🥺