2737
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
سلام سپید جون این رژیممو که گرفتم از۸۸.۴۰۰رسیدم به ۸۶.۸۰۰ بااینکه عصر بود وزن کردم

سلام عزیزم خیلی هم عالی 

دو روزت تموم شد 

ناشتا خودتو وزن کن 

از امروز دوباره با کالری شمار برو جلو 

خیلی فعالیت بالا انجام نده 

کالریاتم متغیر ببند

لیشتر کالریاتو حدودای ۹۰۰ میبستی یا پایین میبستی استپ وزنت واسه همون بوده دیگه نگرانی نداشته باش 🤗🤗🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز فعالیت ام زیاد بود و خیلی کار کردم بیشتر هم کار خونه و کوفته شدم اصلا   چون عادت ندارم زی ...

خیلی هم عالی 

از اونجایی که فهمیدم از اون دخترایی که دست به سیاه سفید نمیزنی میگم این سری حقت بود حسابی کار کردی 😂😂😂

2728

سلام عزیزان دل روزتون بخیر و خوشی 

کالری دیروزم ۱۱۵۰ چرتو پرت خوردم فقط 

رو ترازو نرفتم چون خیلی وقته پشت هم دارم گند میزنم نرفتم که یه فرصتی بشه خودمو بتکونم اساسی دوباره یه کالری شمار خوب رو شروع کنم همچنان درگیرم امروزم جاتون خالی دلتون نخواد صبحانه کله پاچه اس😞😞دیگه خودتون بگیرید تا تهشو 

سلام عزیزان دل روزتون بخیر و خوشی  کالری دیروزم ۱۱۵۰ چرتو پرت خوردم فقط  رو ترازو نرفتم ...

مام همینیم🥺روز تعطیل نمیشه فست رفت . دیگه منم فردا جبرانشو میرم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
استپ شدی ؟؟

نگا۳ هفته پیش ۶۱ و نیم بودم

بعد هفته ی بعدش از چهارشنبه تا شنبه خونه ی مادر بزرگم بودم که رژیمو رعایت نکردم خودمم وزن نکردم 

ولی این هفته رعایت کرده بودم که وزن کردم شد ۶۱ و ۳۰۰.البته همون دیشب پریود شدم یعنی احتمالا وزن کم کردم🥺وای یعنی میشه شنبه برم رو ترازو نشون بده ۵۹ و خورده ای😢😢😢😢😭😭

بعد سپیده جون این رژیمی که گفتی برای استپ تو ۲ روز ۸ تا تخم مرغ خطرناک نیست؟اصلا تا چند تا تخم مرغ تو هفته میشه خورد ؟

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738

دیشب زود خوابم برد کالری نگفتم

دیروز صبحانه لواشک و بستنی  ۳۵۰ کالری

ناهار کتلت و مخلفات ۳۰۰ کالری

شام پفک ۴۰۰ کالری

روزی بود با خوراکی هایی به شدت مفید😐

تبریک میگم عزیزم فقط کالریاتو من دقت میکردم همیشه پایین میبندی اگه میخوای استپ نکنی مثل بقیه  ی ...

مرسی عزیزم اره همش زیر۹۰۰بود وزنم استپ شد دیگه سعی میکنم طبق برنامه پیش بره

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
سلام عزیزم خیلی هم عالی  دو روزت تموم شد  ناشتا خودتو وزن کن  از امروز دوباره با ک ...

بله وای خیلی خوشحالم الان  من امروز ناهار مهمونم تونستم فستمو رعایت میکنم اگه نه فردا را فست میگیرم

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
دیروز کالریتو چقدر بسته بودی این هفته رعایت کرده بودی.؟؟؟

اره سپید جون رعایت کردم 

اخه ب زودی عادت میشم حواسم نبود باید وزن نمیکردم 😒

You hate your life ... While some people dream of having your life 😍😍😍