2733
2734
عنوان

درامدتون چقدره؟؟؟؟ خرجاتون در ماه چیاست؟ با جزییات لطفا🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 46042 بازدید | 715 پست
چون من میخوام از کارم دربیام  میخوام ببینم با ماهی ۱۸۰۰ میشه از پس براومد  اخه حقوق همسر ...

کارتو عوض کن

تایپ بگیر تو خونه

یا گل سر  و جعبه کادویی اینا بساز تو دیجی کالا بفروش

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
کارتو عوض کن تایپ بگیر تو خونه یا گل سر  و جعبه کادویی اینا بساز تو دیجی کالا بفروش

تایپ خوبه درامدش مگه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تایپ خوبه درامدش مگه؟

بالاخره از شب کاری که بهتره با یک و هشتصد

فکر کنم سه تومن بشه درآورد اگر روزی هشت ساعت کار کنی

ولی بابد اصولی کار کنی که مچ درد نگیری

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2728

بااین هزینه هااصلانمیشه گفت چقدرخرج میشه هرروزمیری قیمتامتفاوته  من هرماه خریدکلی میکنم  خریدی که ماه قبل با ۱تومن کردم دیروزبا۱۵۰۰کردم بغیراز بقیه موادخوراکی ومیوه بنزین ایناواقعاسخته خدابه همه کمک کنه

هردو شاغليم البته من تو فكر استعفام ولي حقوقم خرج ليزر و قرعه كشي زنونه خودم ميشه 

ولي ماهي ٥تومن قسط ميديم ٢-٣تومن خورد و خوراك يه ماه هم مثلا٥تومن خرج لباس و كارهاي خونه ميشه يه ماه نميشه 

پس اندازم خوبه ميشه

مجردم ولی با این کامنتا استرس گرفتم جوونا حق دارن ازدواج نمیکنن درامدا کمو مخارج زیاد.هر کی بره سر کار نهایت خرج سرو لباس خودش ی نفرو بتونه دراره کمک خرج پدرش بشه دیگه به زندگی راه انداختنو اجاره خونه و...نمیرسه اونم زندگی ای که اولش با کلی هزینه و خریدو عروسیو شروع میشه

2740
این حرفت ینی درامدتون بالاس که میترسی نمیگی؟؟🙂 من چشت زدم🤭

خب باید ببینی از نظر هر کی چه مبلغی بالا محسوب میشه، بنظر خودم خیلی معمولی، اما همینکه دوس ندارم اینجا بگم کسی دلش بشکه یا اه بکشه، هم اینکه به چشم خیلی معتقدم . بعضیا چشم ندارن کوچکترین خوشی از آدم ببینن، سرم اومده که میگم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خوب ایشون میگن 23پزشک عمومی اینقدر نمیدن تازه متخصص تو بیمارستان روزی چنتا عمل دارن شاید پانزده بدن ...

عزیزم همین پزشک کافیه شبی یه شیفت تو بمیارستان خصوصی بده حداقل یه تومن بهش میدم

حقوق پایه رو در نظر نگیرید

قرداد با شرکت نفت و کمیته امداد و گاز و اموزش وپرورش و بنیاد شهید و... که بشی پزشک کارمنداشون... مطب و.... خیلی بیشتر از 20میلیونم میشه کسی بخواد در بیاره

شاید این حرف من عجیب باشه، ولی تو مسائل مالی من به شددددت به رزق و روزی معین ، اعتقاد دارم.

درستش اینه که سعی کنیم ولخرجی نکنیم و در راه کسب حلال، تلاش کنیم. و خییییلی هم حساب و کتاب نکنیم. اونوقت کم نمیاد.

مثلاً الان پودر لازم داریم، یدونه بخریم. یا روغن یا هرچی. یا میوه. و اینکه حتتتتتتما اهل صدقه دادن باشیم. هرچند کم باشه، هزار تومن ده تومن، ولی هرروز صدقه بدیم.

و اون ولخرجی هم خیلی مهمه که نکنیم. کم نمیاد ان‌شاءالله.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
وا ازکجا میارین اینجورم نیست پرستار ماهی شش تومن میگیره الان بخاطر کرونا زیاد شده پزشک عمومیم زیاد ن ...

عزیزم من خودم پرستارم توی شهرستان اره بین 6تا 8تومنی راحت میشه گرفت ولی توی جاهایی مثل تهران دوستام رفتن و دو بیمارستان کار مسکنن تا15تومندهم میگیرن

چطور پزشک عمومی مدیر میشه نمیشه ها همسر خودمم پزشکه

وا چزا نمیشه 

چون همسر شما مدیر نشده دیگه بقیه هم نمیشن؟ ایشون منظورشون این تو بخش اداری هم کار میکنن

ما رییس دانشگاهمون یکسری پزشک عمومی بود خیلی از پستای دانشگاه و ستاد چه مدیریتی هم حساب میشد پزصک عمومی بودن(دانشگاه علوم پزشکی) 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2706