2737
2734
عنوان

درامدتون چقدره؟؟؟؟ خرجاتون در ماه چیاست؟ با جزییات لطفا🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 46046 بازدید | 715 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره عزیزم خداروشکر دوسال پیش یه مسکن مهر خریدیم کل طلاهاو هرچی داشتمو دادیم  ۷۵ گرفتیم الان شد ...

نگران نباش عزیزم.هرکس برمبنای دریافتیش میتونه خرجشو مدیریت کنه.من با ۲میلیون کل خرج خونه رو مدیریت میکنم .مثلا هیچ وقت از سوپر مارکت خرید نمیکنم واقلام ضروری خونه رو به صورت عمده از بازار میخریم.مثلا یه ماه یه کارتن روغن.یه ماه یه کارتن پودر لباسشویی و... اینجوری خیلی به صرفه تره و خدارو شکر تاحالا لنگ نموندیم

پزشک عمومی با اضافه کاری داخل بیمارستان ۱۵ هس

خوب ایشون میگن 23پزشک عمومی اینقدر نمیدن تازه متخصص تو بیمارستان روزی چنتا عمل دارن شاید پانزده بدن همون دکتره تو بیست وسی نشون داد متخصص گفت شب روز اینجا م نزدیک پانزده میگرفت 

2740
نمیشه😄 الان ۱۰۰ با ۳ میدیم رهن پولش زیاده که نداریم

خب یه جا با قیمت مناسب بشینین در عوضش کمتر کرایه میدین، پس انداز میکنید، کجایین مگه؟ ما کیشیم اجاره ها محله های خوبش همین حدوده

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
نه بابا زیاد میگیره پرستار ۹ و ۸ بگیره دیگه پزشکم ۲۰ میگیره دیگه

وا ازکجا میارین اینجورم نیست پرستار ماهی شش تومن میگیره الان بخاطر کرونا زیاد شده پزشک عمومیم زیاد نمیگیره 10و12تومناینجورام فکر میکنین نیست

به سلامتی خدا کمکش کنه خودت  خونه دار هسنی؟؟؟

ممنونم  عزیزم.  فعلا عقدیم هنوز خونه خودمون نرفتیم دیگه. اخه این مشکلات پیش اومد.  خدا به همه مون کمک کنه. 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2706