2733
2734
عنوان

نمیدونم بی بی چکم منفی شد یا نامعتبر

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که باردار باشی منم منتظرم سه ساله دعام کن 

ممنون عزیزم ان شاءالله شماهم بزودی مادر میشی 

منم الان یکسال شده که اقدامم این ماه کلی دارو مصرف کردم و آمپول زدم با خودم گفتم اگه نشه دیگه بیخیال میشم هرچند الانم میترسم باز پریود بشم

2742
ونسلتو اسم دیگه ی وندفو  من ک اصن از بی بی چکش راضی نبودم ازین ب بعد فقط مدیکور میگیرم ببخشید ...

من یکساله اقدامم البته یه چند ماهی این وسط اقدام نداشتم این ماهم کلی آمپول مصرف کردم خداکنه واقعا جواب داده باشه نمیدونم چرا من امید ندارم

2740
من یکساله اقدامم البته یه چند ماهی این وسط اقدام نداشتم این ماهم کلی آمپول مصرف کردم خداکنه واقعا جو ...

عزیزم انشالله مثلتی،واشو برو‌ازمایش بده مطمئن شی.هاله بی بی چکت هم همچین کمرنگ نیس.قشنگ واضحه

من یکساله اقدامم البته یه چند ماهی این وسط اقدام نداشتم این ماهم کلی آمپول مصرف کردم خداکنه واقعا جو ...

انشالله به سلامتی دوره بارداری رو بگذرونی عزیزم

منم ماه ۵ اقدامم خیلی دلم میخاد بدون دکتر رفتن طبیعی باردار بشم 

انشالله به سلامتی دوره بارداری رو بگذرونی عزیزم منم ماه ۵ اقدامم خیلی دلم میخاد بدون دکتر رفتن طبیع ...

ممنون عزیزم ان شاءالله شماهم همینطور 

مشکل خاصی که نداشتید ؟ من خودم تنبلی داشتم

آخه امروز و فردا تعطیله آزمایشگاه باز نیست 😭😂

چرا میتونی بری بیمارستان ازمایش خون بدی،من خودمم روز عید فطر بی بی چکم مثبت شد نتونستم ۳ روز صبر کنم رفتم بیمارستان ازمایش دادم😍

آره یه هاله واضح افتاده ولی خیلی درد دارم من شنیدم درد بارداری از پریودی سبک تره ولی من خیلی شدیدم&n ...

نه کی گفته 

من پریودیام اصلاً درد نداشت ولی اون ماهی که باردار بودم یه جوری درد داشتم که وقتی میگرفت حتی نمیتونستم نفس بکشم  درد خیلی شدیدی رو تجربه کردم... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
ممنون عزیزم ان شاءالله شماهم همینطور  مشکل خاصی که نداشتید ؟ من خودم تنبلی داشتم

ازمایشگاههای خصوصی هم تبریز تا ۱۲ ظهر کار میکنن.حالا شهر شمارو نمیدونم ولی بیمارستانا الان ازمایش میگیرن و‌جوابشو تا ۲ ساعت میدن

2706