2733
2734
عنوان

درامدتون چقدره؟؟؟؟ خرجاتون در ماه چیاست؟ با جزییات لطفا🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 46047 بازدید | 715 پست

درامد شوهر من بین ۲۸۰۰ تا ۳۲۰۰ متغیره خودمم در ماه ۳۰۰/۴۰۰درمیارم از کارای مختلف کمه ولی راضیم

خونه از خودمونه ولی قسط زیاد داریم 

ولی خداروشکر هم وضعمون خوبه هم پس انداز میکنیم خداروشکر پولمون خیلی با برکت هستش 

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
خوب ایشون میگن 23پزشک عمومی اینقدر نمیدن تازه متخصص تو بیمارستان روزی چنتا عمل دارن شاید پانزده بدن ...

پدرشوهرمن پزشک عمومی

شوهرمم داره درس میخونه و دانشجو تخصص فعلا جایی مشغول نیست بصورت رسمی

پدرشوهرم بیمارستان دولتی میره و حقوق ثابتش اونجاست

تازه اضافه کاری نمیره تو بمیارستان 

بیمارستان خصوصی میره هر شیفت شبش یک میلیون تا یک و سیصد میگیره، شیفتای روز کمتر میدن

ماهی حدودا100ن3ر از خانواده شهدا رو ویزیت میکنه بابت هر نفر80هزار میدن یعنی همین میشه ماهی 8میلیون

با شرکت نفت قرارداد داره

توی مطب میره و تو مطبش کارای لیزر و... انجام میده

بماند از مریضای مطب بیشتر اوقات پول نمیگیره بخدا حتی

یک روز تو هفته کلینیک فرهنگیان میره... دانشگاه چندواحد تدریس میکنه.... خب یقینا حقوق همچین کسی بالای 20میلیون

اون بنده خدا گفت پزشک عمومی نگفت که پایه حقوقش انقد، شاید همسر ایشونم همینجوریه جاهای مختلفی کارمیکنه 

پدرشوهرم خرج مارو میده با سه تا بچه که دارم خونه و ماشین براما خریده ماه به ماه اندازه درامدی که میتونستیم با سرکار رفتن داشته باشیم بهمونومیده میگه فقط درس بخونید شما فعلا

خرج و مخارج همسر وبرادرشوهرم رو میده اوناذهم دوتاشون درس میخون خونه و امکانات و... هم برااونا خریده

خودشونم ماهی حداقل10میلیون گوشت و میوه و روغن و بزنج و... میخرن میرن از گرونترین جاهاخرید میکنن

بماند مسافرت و هزینه خودش و زنش و بچه مجردش و شهریه دانشگاه بچه مجردش

الان اون یه نفر و چندین نفر رو خرج میده... مثلا شده توی یک ماه سه تا گوشی خریده اونم گوشی های خیلی گرون مثل نوت و... بزا من و دو نفردیگه از اعضای خانواده

طلا برا عروسا برا نوه ها... هزینه دندون پزشکی من و مادرشوهرم هی ماهی میشه کلی

اینارو گفتم که بگم تازه20تومن برا ایشون و این خرجها کف کفشه خیلی بیشتر از این میگیره 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید این حرف من عجیب باشه، ولی تو مسائل مالی من به شددددت به رزق و روزی معین ، اعتقاد دارم. درست ...

من همسرم دانشجو

خودمم بخاطر بچه هام سرکار نرفتم الان خود همکلاسیای من ماهی 7تومن درامد دارن حداقل 

پدرشوهرم بهمون خزجی میده سه تا بچه دارم 

همسرمم دقیقا حرف شمارو میزنه میگه روزی رسون خداست و خود خدا تعیین میکنه میگه خودمون میتونیم مانع یا جاذب رزق و روزی باشیم و همیشه میگه فکر نکن بابام کمکمون میکنه پول بابامه میگه نه این رزق ماست ولی بابام واسطه خداست فقط، پدرشم همینو میگه، هیچ عقیده ای به پول جمع کزدن نداره میگه به وقتش میرسه من اوایل میگفتم اینا برنامه ریزی ندارن ولی خب جندسال عروسشونم دیدم چقددددد برکت داره پولشون و زیاد ماشاالله 

بخدا با دست خالی دیدم کاری رو شروع کردن ولی همون موقع کلی حقوق عقب افتاده پدرشوهرم رو یهویی دادن

یه مثالش موقع عقدم بود سرگیش طلا مونده یود بخریم پدرشوهرم گفت فردا برید بخرید منم رفتم 11میلیون شد اون موقع و خریدم بعدهاشوهرم گفت اونشب بابام گفته بخرید اصلا پولی دستش نبوده صب همون روز که قرار بوده بریم خرید پیام اومده رو گوشیش دقیقا11میلیون واریز شده براش و شانسی شانسی هزینه سرویس منم شد 11میلیون

خیلیا شاید عجیب باسه براسون عین من که اوایل برام عجیب بود ولی خب باچشمم خیلی چیزا رو یددم تو خانواده شوهرم ماشاالله خیلیییی دارن ولی خب شاید یه روزایی برسه که میبینی هیچی دستشون نیست ولی بازم ککشون نمیگزه و دست میزنن به مارای پرهزینه مثلا خراب کردن خونه و با جیب خالی وواقعا دیدم توی 3ماه همون خونه رو ساختن خیلییی شیک

2731
منم حساس نیستم ولی بعضی پرستارا واقعا شورشو دراوردن دیگه واقعا باید ترسید 

من خودم پرستارم

شوهرم دانشجو تخصص

و2تی میره بیمارستان منم مثل شما فکر میکنم از صنف خودم میترسم 🤣چون دیدم چجورین التبه همه جا خوب و بد داره و جقد پرستار و پرسنل بیمارستان داریم مه چقددد با حیان ولی در کل محیط بازیه

باورت میشه همسرم از دست این محیطا بدون اینکه منم اعتراض کنم چندین جا رو عوض کرد خودش فراری از محیط بمیارستان البته بماند از مهر که رفت تهران برا تخصص حسابی بهونه افتاد دستش و فعلا کار روگذاشته کنار حالا از اسفندم تعطیلن بخاطر کرونا ها🤣ارزوشه را حت شه از دست بیمارستان و....الان یه ماه خیلی زحمت کشیده عصرها میره مطب😏😅😅

من هیچ خرجی ندارم نه پوشاک نه دکتر نه سفر نه تفریح هیچی همش ته خونه نشستم کنج عزلت. تنها خرجم خوراکه ...

عزیزم امثال شما زیادن.خیلی سخته.اما به سلامتیت فکر کن.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2740
نه بابا زیاد میگیره پرستار ۹ و ۸ بگیره دیگه پزشکم ۲۰ میگیره دیگه

پرستار ۸,۹؟؟؟

همسر من پرستاره سه جا کاره ینی دیگه کلا سر کار هس با افزایش حقو یکی از بیمارستانا ازین ماه تازه میشه۶تومن

اگه قرار بود یجا کار باشه ۲۸۰۰میگرفت

من شاغلم

من و همسرم با هم نزديك 10 تومن درآمدداريم

منتهي تموم زندگيمون با قسطه

از صفر شروع كرديم

عروسي  رهن خونه جهاز و ... با قسط

8 تومن قسط داريم 2 تومنم خرج خونه و ...

بهسختي ميرسونيم

خيلي در فشارم

اگر قسط نبود زندگيمون شاهانه بود

تازه مستاجريم كرايه هم ميديم

الانم باردارم

خدا خودش كمك كنه

من شوهرم دفتر مهندسی داره نمیدونم چقدر درآمد داره هیچی نمیگه منم قبل کرونا  تدریس خصوصی ریاضی میکردم تو خونه بد نبود خرج لباس خودم و بچه هام در میومد الان دیگه همونم ندارم اما کارت شوهرم دستمه کل خرید خونه با منه بغیر لباس هر چی بخوام میخرم هیچ وقت هم نمی پرسم چند توشه کنجکاوی هم نمیکنم لباسم بخوام میگم بهش میگه با هم میریم . مستاجرم نیستیم اما کرایه خونه میگیریم قسطم به گمونم داریم اما من نمیدونم چنده و چطوری پرداخت میشه کلا از اول زندگی همینطور بوده در جریان هیچی نیستم مثلا چند سال پیش بعد از مدتها فهمیدم ۵۰ ملیون داده به باباش که بزاره رو پولش زمین بخره اما تو این مدت هر چی وسیله خونه خواستم خریده از قابلمه و عوض کردن یخچال و و هر چی لازم بوده

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
پرستار ۸,۹؟؟؟ همسر من پرستاره سه جا کاره ینی دیگه کلا سر کار هس با افزایش حقو یکی از بیمارستانا ازی ...

عزیزم فرق داره سابقه کار... بیمارستان... شهر محل خدمت و... من خودم پرستارم البته الان سرکار نیستم بخاطر زایمان و بجه داری و... دوستام ازشوندتوی تهران هست ماهیتا15تومن هم میگیره دوتابیمارستان کار میکنه یکی خصوصی یکی دولتی

توی شهرستان هم بین6تا8تومن درامد دارن

اخه2800خیلی کم 

الان نیروی طرحی چه تازه تو خانه بهداشت بامدرک پرستاری4تومنومیگیره 

البته بازم میگم فرق داره با هم

عزیزم فرق داره سابقه کار... بیمارستان... شهر محل خدمت و... من خودم پرستارم البته الان سرکار نیستم بخ ...

درسته عزیزم 

البته اینو بگم همسر من تو طرح حقوقش خیلی بیشتر یجا کاری الان بود با اینکه دو سال گذشته از طرحش 

کلا حدود پنج سال سابقه کار داره

همین الانم اگه بیمارستان شرکت نفت مثلا بخوانش ماهی هفت هشت فقط اونجا میدن

وقتی پیامو مینوشتم فقط یه لحظه به شرایط همین الانمون فکر کردم 

وگرنه درست میگین بیمارستان با بیمارستان فرق میکنه

درسته عزیزم  البته اینو بگم همسر من تو طرح حقوقش خیلی بیشتر یجا کاری الان بود با اینکه دو سال ...

موفق باشید ان شاالله و تنتون سالم و زندگینگتون پر از رزق و روزی وبرکت مادی و معنوی😍

عزیزم فرق داره سابقه کار... بیمارستان... شهر محل خدمت و... من خودم پرستارم البته الان سرکار نیستم بخ ...

الان همسرم هفته ای دوتا شیفت میره توی مرکز ازینا که عکس رادیولوژی میگیرن که میشه ماهی یک تومن

حدود ۱۶۰ساعت تو یک بیمارستان خصوصی با ساعتی ۱۱هزارتومن که خداییش ظلمه میگه اصصصلا بیکار نمیشیم بس ازمون کار میکشن 

تا ماه پیش ۲۸۰۰میگرفت از یه بیمارستان دیگه با ۲۰۰ساعت کار

که الان این بیمارستان قرار ازین ماه۳۲۰۰بدن 

البته همسرم مدرکش بیهوشی هست و تو دوجای اولی که گفتم کارشم همینه

اما بیمارستان سومی پریتار هس

2706