2733
2734
عنوان

درامدتون چقدره؟؟؟؟ خرجاتون در ماه چیاست؟ با جزییات لطفا🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 46046 بازدید | 715 پست
خب یه جا با قیمت مناسب بشینین در عوضش کمتر کرایه میدین، پس انداز میکنید، کجایین مگه؟ ما کیشیم اجاره ...

من شیرازم این اجاره منطقه متوسطشه تازه آشنا هم بوده بهمون تخفیف داده😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم چقد شبیه همیم یجورایی  بازهم خوب مدیریت کردی و برنامه ریزی فقط یه سوال دیگ اگع دوسد ...

اگه بخوام برم دکتر از هزینه ی گوشت و میوه باید بزنم که بتونم برم دیگه 

خونه داریم خداروشکر الان داریم قسطاشو میدیم 

بچه هم با این وضع مالی واقعا دلم نمیخواد بیارم ولی دکتر گفته تنبلی تخمدان دارم و پلی کیستیکم باید زودتر بچه بیارم و طول میکشه باردار شدنم و الان در حال اقدامم 

پس اندازم هیچی نداریم شوهرم خیلی ولخرجه اگه پول رو من مدیریت نکنم تا وسط ماه نرسیده هیچی نداریم دیگه

البته از این ماه پایه حقوقش 2800 میشه با اضافه کاری شاید به 3200 برسه حداقل بتونم 100 یا 200 تومن پس انداز کنم 

خوب ایشون میگن 23پزشک عمومی اینقدر نمیدن تازه متخصص تو بیمارستان روزی چنتا عمل دارن شاید پانزده بدن ...

خواهر شوهرم یکی پرستاره یکی هم پزشکه متخصصه

تو بیمارستان شهید رجایی تهران هستن

یکی ۷ میگیره حقوق پایه 

اونم ماهی ۱۸ میگیره

2742
میدونی شما درامد دندون پزشک که تازه شروع به کار کرده چقده؟

نمیدونم گلم ولی خوب اونام در حد همین ده دوازده هست اگر مثلا تو بیمارستان کار کنن اخه الان بیشتر دانپزشکا تو بیمارستان یا مراکز درمانیم استخدام میشن 

من شیرازم این اجاره منطقه متوسطشه تازه آشنا هم بوده بهمون تخفیف داده😐

شرایط زندگی خیلی سخت شده،هیچی حساب کتاب نداره مسکن خیلی بالا رفته 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
پزشک عمومی بیست تومن نمیگیره فوقش فوقش ده تومن 

اره درسته. مدرکش پزشک عمومیه اما پستش مدیریت هست. 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2740

[QUOTE=144516092]اگه بخوام برم دکتر از هزینه ی گوشت و میوه باید بزنم که بتونم برم دیگه  خونه داریم خداروشکر الا ...[/QUOT

ممنون عزیزم 

انشاالله برکتش زیاد باشه و روزبه روز بیشترشه 

حس کردم یکم شبیه منه اخلاقت 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
خواهر شوهرم یکی پرستاره یکی هم پزشکه متخصصه تو بیمارستان شهید رجایی تهران هستن یکی ۷ میگیره حقوق پ ...

خوب عزیزم خوبه میگی متخصص ایشون میگه عمومی منم همسرم عمومیه چرا همسر بدبخت من هی شیفته ده دوازده میدن

2706