2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینم بگم وقتی طرف توی سایت خونه برای فروش میزاره ۳۰۰ میلیارد تومن پس حرف منو تایید میکنه که اون شهص ...

خدا زیادش کنه رفاهتو.ب هرحال خیلیا همین رفاه هم ندارم.حرفمو منو کسی میفهمه م در ماه ماهی ی تومن درامدشه .و بعد ب شما میگیم پولدار

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
عزیزم الان همه میلیاردر هستند

پس چرا ما نیستیم😢😒

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
بابای من نمایشگاه داره خزید و فروش شاسی که تو هر ماشین ۵۰ تومن سودشه چندتا زمین داریم خونمونم ۲ ملیا ...

خونه دومیلیاردی چیزی نیستا 

مگه کجایین؟ اصفهان با دومیلیارد یه خونه درحد صد متر میدن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740
بچه ها منم راهنمایی کنید ۲۲سالمه از شوهرم جداشدم  موجودیم صفره مدرک تحصیلیمم دیپلم بنظرتون از ...

سعی کن اول رو خودت کار کنی اعتماددبنفس بالا ببری و قوی باشی 

بعد حتما یه مهارت یادبگیر که از همون‌مهارت درامد کسب کنی 

همه نی نی سایتیا تیلیاردرن مگه نمیدونی اسی😂😂,فقط تو تاپیک گوشت و مرغ 90درصد آه و نالشون شروع میشه

اینو قبول دارم بعضیا اینجا یه چیزایی می گن من می گم بدبخت ترین حالا نگیم بدبخت فقیرترین کاربر سایت منم

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 

به کارفرمام. که یه خونه اش سال ۹۳  پنجاه میلیارد بود

دوتا کارخونه خالی داشت. این کارخونه هم کار میکرد

۶تا ماشین داشت. از هر شرکت یه مدل

دبی خونه داشت. شمال شهرک سازی میکرد و...

ولییییی یبااار نگفت من پولدارم. حتی یبار

با اینکه اخلاقش تند و عصبی بود ولی خاکی بود

چقدر دوست داشتم پول دار بودم...با این وضع داره حسرت همه چی به دلم میمونه😣😣😣😢

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
خدا زیادش کنه رفاهتو.ب هرحال خیلیا همین رفاه هم ندارم.حرفمو منو کسی میفهمه م در ماه ماهی ی تومن درام ...

نه عزیز دل الان سایت دیوار قیمتا رو برداشته بزن خونه ویلایی نیاوران ۳۰۰ ۴۰۰ میلیارده والا اونا پولدارن 

اتفاقا منم می خواستم بگم خونه 2 میلیاردی الان اصلا خونه خوبی به حساب نمیاد

دقيقا تو اين دوره هزار ميليارد به بالا ميگن پولدار ببخشيد يك خانه ويلايي بر شريعتي ٤٠٠ ميليارد قيمت داره يك ويلا تو لواسان خوب باشه ٢٠٠ ميليارد يك ويلا تو متل قو لب اب ٣٠٠ ميليارد پس به كسي كه ١٠ ميليارد پول داره پولدار نميگن شايد تو سطح فاميل خودشون بالا باشه

مرسی عزیز دلم  انشالله موارد ک ن ی فراری می‌خرید 😎⁦☺️⁩😍 عزیزم همیشه باید با قدرت و پشتکار پ ...

ما شهر غریبیم شوهرم4ماهه بیکاره هرجا میره بهش زنگ نمیزنن.خسته شدمه

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706