2733
2739

پولدار از نظر شما کیه؟

چ شرایط و چ سبک زندگی؟

چه درامد در ماهی؟

با کدوم شغلا میشه پولدار بود؟

ب نظر خودم کسی ک ماشینای ۵۰۰ ۶۰۰ میلیونی دارن. خونه های چند میلیاردی. سفرای خارجی اروپا و آمریکا

خریداشون رو آنلاین از سایت های خارجی اروپایی و امریکایی و حتی ترکیه و اینا میکنن

ویلای عالی دارن

البته نمیدونم چ درامدی نیاز داره

شماها ب کی میگین پولدار؟

با چ درامد تو ماهی میشه زندگی لاکچری داشت؟😍😍

پولدارای نی نی سایت رو هم تگ کنین❤❤

به اوناییکه تو ایران نباشن و از رفاه نسبی برخوردار باشن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پولدار کسیه که اگر ماهی ۱۰۰ تومنم داشته باشه لارج زندگی میکنه😻😹

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2731
2740

عاغا خدایی بگم ما ماهی هرچقدرم بگیریم کم میاریم 

چون همش صرف پوشک و شبرخشک میشه اونم واسه دوتااا

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز