2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🛑 #فوری /کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی دانش‌آموزان، ساعت ۲۲ امشب منتشر می‌شود

🔹وزارت آموزش و پرورش:

دانش‌آموزان پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم می‌توانند تا جمعه ۲۸ اردیبهشت با ورود به سامانه my.medu.ir کارت خود را چاپ و در صورت مغایرت مشخصات، برای تصحیح آن اقدام کنند.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

💯کنکوریار | فعال ترین کانال مشاوره ای و اطلاع رسانی اخبار کنکوری

@konkoor_yaar

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2731
میگن که بچهای یه مدرسه کلا باهم میوفتن

به ما گفتن هر کی جدا میوفته

وای باورم نمیشه انقدر نزدیکه خیلی استرس دارم هیچی نخوندم انگار

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
آی من...یدم تو این شانس

حالا چه فرقی به حال تو داره

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.