2752
2734

دوستان من از اول آدم اجتماعی نبودم ، کلا نمیتونستم با کسی گرم بگیرم و دوست بشم 

طوری که الان که بیست سالم داره میشه هیچ دوست صمیمی تا الان نداشتم 

تا الانم باهاش مشکلی نداشتم ولی این چند وقت اخیر واقعا دارم اذیت میشم همرو میبینم که دوست دارن بیرون میرن و یکیو دارن که باهاشون راحته و همه کاری باهم میکنن 

واقعا دیگه نمیتونم تنهایی رو تحمل کنم از طرفی واقعا دیگه سن دوست پیدا کردنم گذشته هرکی دوست صمیمی داره از قبل داره از دوران مدرسه و اینا..نمیتونم با کسی آشنا شم

یا هر کی هست خودش یه دوست صمیمی داره و من تو زندگیش جایی ندارم 

واقعا خیلی اعصابم خورده هیچوقت فکر نمیکردم همچین دغدغه ای داشته باشم..

خدایا شکرت زیاد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با یکی بودم از ۶ سالگی دوست بودم تا الان ک ۲۲ سالمه چند وقته قهر کردیم شدید تازه خیلی وقتام همدیگرو نمیبینم بهت بگم دوست بدرد نمیخوره چ قدیمیش چ جدیدش نگاه به این بیرون رفتنا و خنده ها نکن تهش تنهایی 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2731
عزیزم اول ازهمه باید یاد بگیری توی تنهاییت خوشحال باشی بعدش از سر فراغت وشادی با بقیه دوست میشی نه ت ...

خوشحالم با خودم 

بیرون میرم، خرید میرن، باشگاه میرم ولی واقعا تنهایی همه چیز نیست اصلا نمیشه خوشی های دوستی رو با تنهایی مقایسه کرد

خدایا شکرت زیاد❤
من با یکی بودم از ۶ سالگی دوست بودم تا الان ک ۲۲ سالمه چند وقته قهر کردیم شدید تازه خیلی وقتام همدیگ ...

نه نه واقعا دوست نعمته 

از منی که بیست ساله تنهام بپرس 

حتی تولدم که میشه کسی نیست باهم بیرون بریم یا حتی بهم تبریک بگه 

یا کسی نیست باهم حرف بزنیم 

واقعا حسرت به دلم موند یبار تلفنم زنگ بخوره 😂

خدایا شکرت زیاد❤

من همیشه ی دوست صمیمی تو مدرسه داشتم که کنارم بود 

تا اینکه مدرسم عوض شد و فهمیدم آدم همیشه باید در حال دوست پیدا کردن باشهه

منم زیاد اجتماعی نبودم البته به خاطر مشکلاتم

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶
من همیشه ی دوست صمیمی تو مدرسه داشتم که کنارم بود  تا اینکه مدرسم عوض شد و فهمیدم آدم همیشه با ...

پیدا نمیشه 

نمیتونم ارتباط بگیرم 

من دلم یه دوست صمیمی میخاد نه معمولی

خدایا شکرت زیاد❤