2752
2734
عزیزم اینا دارایی شوهرته خودت چقدر پول درمیاری؟

واسه شوهرمه ⁦☺️⁩خودم هنوز دارم مدرسه میرم انشالله مهر میرم دانشگاه و حتما تربیت معلم میخام قبول بشم 

و انشالله در کنارش از هنر عربی ک دارم استفاده میکنم 

💜🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ن این تعریف خوشبختیه. ن پولداری

وقتی پول داشته باشی و احساس رضایت نکنی چه فابده

یکی از بستگان کانادا زندگی میکنه خونه ماشین کلی امکانات هم کانادا داره هم ایران خودش و خانم ش داروسازن

ولی هر بار میبینمشون ناراضین با وجود ثروت فراوان که داره

پس خانه مغازتون جنوب شهر پولدار نيستين تو منطقه خودتون سطح شما بالا هست 

اتفاقا منم می خواستم بگم خونه 2 میلیاردی الان اصلا خونه خوبی به حساب نمیاد

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
😂😂😂 عالی بود ولی چ عالی ک اونقدر پولدارن پربرکت تر و باخیر تر🙏🏻🙏🏻

چه فایده 

یه پسرش از یه پا معلوله 

نمیکنه براش خونه بگیره 

مظلوم هرسری برای اثاث کشی 500 میده کارگر

فک کنم فقط منتظرن اینا بمیرن 

نه والله

ایران زندگی نمیکنم که درامد ایرانو بگم . ولی تهران چند واحد اپارتمان دارم که البته بزرگ نیستن هر کدو ...

کدوم کشورین

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
2706