2733
2734
چشم 😎😂

خدا زیادش کنه.واس ماهم دعا کن حداقل بتونیم ی موتوربخریم.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه چیزی بگم کلا این که تو فیلما می بینیم که پولدارا بدبختن و.... به نظر من غیر واقعیه. بله ممکنه شخصی پولدار باشه و مشکلاتی هم داشته باشه مثلا بیمار باشه و.... اما قاعدتا سطح رفاه که بالا بره سطح سلامتی و احساس رضایت از زندگی هم بالا می ره. 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 

[QUOTE=144249048]مهندس نرم افزاریم هر دو[/QUمنم رشته ام مهندسی نرم افزاره.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
خدا زیادش کنه.واس ماهم دعا کن حداقل بتونیم ی موتوربخریم.

مرسی عزیز دلم 

انشالله موارد ک ن ی فراری می‌خرید 😎⁦☺️⁩😍

عزیزم همیشه باید با قدرت و پشتکار پیش رفت منو همسرم اویل ک باهم بودیم شوهرم واسه هزار تومن ب من رو میننداخت 

چون خانواده پدری من هم در حد همسرم هستن ولی خانواده خودش پایین تر از ما 

خجالت می‌کشید ب پدرش بگه پول بده 

واقعا دوره سختی بود اما اراده کرد 

شما هم حتما اداره کنید انشالله نتیجشو ببینید 

💜🫀
خدا نکنه. ان شاء الله همه بازاریا موفق تر بشن🙏🏻🙏🏻

کلی از دوستای بابام ورشکست شدن خود بابام با یه غرفه میدون دوباره سرپا شد وگرنه معلوم نبود  چی سرش میومد ببین پولدار بودن تعاریف متفاوتی داره ولی از نظرم پولدار کسیه که فقط خونه اش ده ها میلیارد ارزش داشته 

یه چیزی بگم کلا این که تو فیلما می بینیم که پولدارا بدبختن و.... به نظر من غیر واقعیه. بله ممکنه شخص ...

والا راست میگی خب ما فقیرا هم مریض میشیم.اوناهم میشن ولی اونا دارن خرج میکنن ما میمونه مریضیمون بدترم میشه

من ب کسی ک بالای ده میلیون درماه درامد داشته باشه میگم پولدار😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️