2733
2734
عنوان

بچه ها بهم بگيد عروسي بگيرم يا بدون عروسي برم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 74 پست
من ک سه ساله ازدواج کردم.من اگه بودم ب فیلم و عکس اکتفا میکردم.آدم تور بپوشه بسه دیگه.الانم اینهمه گ ...

دلگرم ميشم اينارو ميگيد

من همش ميكم نكنه پشيمون شم

دلگرم ميشم اينارو ميگيد من همش ميكم نكنه پشيمون شم

عروسی خودآدم ک چیزی نیس همش آرایشگاهی.فقط ب بقیه خوش میگڋره بیخیال بقیه.عکس و فیلمو داشته باش بسه.ن خسته میشی ن استرس داری ک بعد بقیه نیان تعریف نکنن ک عرسیشون فلان بود بهمان بود.عروسی ما همه تعریف میکردن ولی چ فااید ب حال ما داره.ما فقط انگار پولامونو دادیم تا بقیه خوششون بیاد

والا 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عروسی خودآدم ک چیزی نیس همش آرایشگاهی.فقط ب بقیه خوش میگڋره بیخیال بقیه.عکس و فیلمو داشته باش بسه.ن ...

دقيقا همينه 

تازه هزار تا ايرادم از توش در مياد ! 

تازه همسرم هيچ كمك مالي از خانوادش نداره 

من دلم نمياد كل سرمايشو بياره واسه عروسي خرج كنه

ولي اخه ميدوني ، معلوم نيس تا كي اين بيماري باشه  شايد يك سال ديگه هم درگير باشيم !  با ...

خب الان پس اندازکنید .مگه الان اجاره کنید سال دیگ بازهمین قیمت اجاره.زیادمیشه توزندگی باشه ادم خرج بیشترچه فرقی میکنه

2731
خب الان پس اندازکنید .مگه الان اجاره کنید سال دیگ بازهمین قیمت اجاره.زیادمیشه توزندگی باشه ادم خرج ب ...

اره ولي خب حداقل رفتيم سر زندگيمون نه اينكه بعد دو سال هنوز بلا تكليف باشيم

دقيقا همينه  تازه هزار تا ايرادم از توش در مياد !  تازه همسرم هيچ كمك مالي از خانوادش ند ...

حیفه بخدا.من ک شوهرم بیشتر از خودم دوس داش ولی کلا حیییفه خییلی حیفه😁

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
اره ولي خب حداقل رفتيم سر زندگيمون نه اينكه بعد دو سال هنوز بلا تكليف باشيم

من امشب باهمسرم حرف زدم ماهم معلدم نیست چکارکنیم میخاستیم یه تعدادکم عزوسی بگیریم .سالن بزرگ فاصله دار فضا باز .ولی راستیت ترسیدیم.وضعیت شهرمون سفیدولی اونی ک باید نمیشه.حالا گفته فک کن اگ بخوای صبرکنیم اگ نه باارایشگاه واتلیه .یا تصمیم به یه ماه عسل بعدا بگیریم.منم بلاتکلیفم.

دلم میخادجشن بگیرم ازطرفی میگم بعضی ها ارزش نداره یکسال صبرکنی.

ولی فک میکنم بهتدین راه اینک تا اخرامسال صب کرد نشد دیگ توفروردین اردیبهشت بری سرخونه زندگی مگه نخوای تحمل کنی .بستگی داره باشوهرت چه جوری تصمیم بگیرید.یابروبعدا جشن بگیر

شاید اگه تو هم مثل من مجردیت طولانی میشد، دیگه حسرت جشن و عروسی نداشتی.😔

الان حسرتِ من این که یکی که هردومون به دل هم بشینیم و مناسب هم و مایه آرامش و خوشبختی هم باشیم پیدا بشه، که اگه پیدا بشه من با کله میرمممم سر خونه زندگیمممم😁😍

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2740
من امشب باهمسرم حرف زدم ماهم معلدم نیست چکارکنیم میخاستیم یه تعدادکم عزوسی بگیریم .سالن بزرگ فاصله د ...

والا ماهم همين مشكلو داريم شهر ما تو هشداره يعني مرزه وضعيت قرمزه ! 

بقول شما واقعا عروسي ارزش نداره ادم اين همه صبر كنه 

ولي خب فعلا صبر ميكنيم تا اخراي امسال ببينيم شرايط چه تغييري ميكنه

شاید اگه تو هم مثل من مجردیت طولانی میشد، دیگه حسرت جشن و عروسی نداشتی.😔 الان حسرتِ من این که یکی ...

قربونت برم 

مطمئن باش خدا كسيرو كه مناسبت باشه سر راهت قرار ميده 

فقط از هدا بخواه كه مرد واقعي رو بزاره جلو پات

والا ماهم همين مشكلو داريم شهر ما تو هشداره يعني مرزه وضعيت قرمزه !  بقول شما واقعا عروسي ارزش ...

اره عزیزم صبرکن توکل بخدا .خدا کنه همه اونای ک مث ما تواین شرایطن عاقبتمون به خیربشه خوشبخت باشیم این روزا یادمون بره 

ولي اخه ميدوني ، معلوم نيس تا كي اين بيماري باشه  شايد يك سال ديگه هم درگير باشيم !  با ...

درسته، ممکنه تا یک سال دیگه از بین نره

ولی اگه من بودم میگرفتم آخه واقعا بدون عروسی نمیتونم

حداقل صبر کن سال دیگه بگیر

🤐
همينه كه انقد اوضاع دوباره خراب شده  من اصلا نه سلامتي خودمو نه مهمونارو حاضر نيستم بخاطر خودخ ...

خیلی فهمیده ای، باور کن درک میکنم که همه دلشون عروسی میخواد ولی تو این شرایط نه به خودشوت خوش میگذره نه به مهمونا، خیلی ها هم ناراحتن که نمیتونن بیان هر کی هم بیاد تا دو هفته استرس داره

2706