2733
2739
عنوان

بچه ها بهم بگيد عروسي بگيرم يا بدون عروسي برم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 74 پست

صبر .اگ نشد باغ رزرو کن برو  لباس عروس بپوش اتلییه توی باغ هم فیلم بگیرین

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
اره دقیقا منم عقدم موندم روهوا .جشن بگیریم هیچکس نمیاد

نه الان اصلا منطقي نيس جشن گرفتن 

هم خودتون همش اضطراب داريد هم مهمونا 

خدايي نكرده كسي چيزيش شه همه از چشم مراسم شما ميبينن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهان اینم بگم افرین که این قدر عاقلی و سلامتی خانواده و دوستانت برات الویته تا آرزو و جشن خودت  ...

اره بنظر من خودخواهيه كه چون دلم ميخواد عروس شم با جون همه بازي كنم 

يا بايد صبر كنيم تا وقتي شرايط كاملا امن شه يا بيخيال عروسي شيم

2740
اره دیگه میگه واکسن ساخته میشه... ولی درمانی برای مبتلا ها ناقص هستش یعنی دارو نداره 😔

واکسن ساخته شده روی خیوانلت انجام شده و تاثیر مثبت داشته تا سه ماه دیگه روی انسان ها ازمایش میکنن ولی گروه محدود که ببینم نتیجه چی میشه 

بازم از هیچی بهتره و پیشگیری بهتر از درمانه

من صبر میکنم اگه عروسی نگیری بعدا حسرتش به دلت میمونه..بازم هرچی کلیپ و عکس و اینا بگیری به عروسی گر ...

ولي اخه ميدوني ، معلوم نيس تا كي اين بيماري باشه 

شايد يك سال ديگه هم درگير باشيم ! 

با حساب اين تورم و گروني با پولي كه الان ميتونيم خونه رهن كنيم اونموقع هيچكاري نميشه كرد

من ک سه ساله ازدواج کردم.من اگه بودم ب فیلم و عکس اکتفا میکردم.آدم تور بپوشه بسه دیگه.الانم اینهمه گرونی و این چیزا.برو سر خونه زندگیت 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
ولي اخه ميدوني ، معلوم نيس تا كي اين بيماري باشه  شايد يك سال ديگه هم درگير باشيم !  با ...

افرین احتمالا پولت بشه اندازه اجاره یک ماه 🥴

البته که همه امیدواریم وضعیت بهتر بشه تو ایران نه بدتر 

ولی واقعیت با این تورم اینه متاسفانه 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
2706