2737
2739
عنوان

بچه ها بهم بگيد عروسي بگيرم يا بدون عروسي برم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 74 پست
منم 2ساله عقدم عید عروسیمون بود خورد به کرونا خانوما خیلی راحت میگین نگیر بر سر خونه ولی واقعا سخته ...

بستگی به نظر استارتر داره مثلا برای من جنش بیخودیه گع ادم برقص لباس بپوشه برای دیگران پ اونام اخرش صد تا ایراد بگیرن به مظرم خرجه عروسی صرف هزینه های اول زندگی بشه خیلی بهتره 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم 2ساله عقدم عید عروسیمون بود خورد به کرونا خانوما خیلی راحت میگین نگیر بر سر خونه ولی واقعا سخته ...

اره ، من خودم دو دلم 

از طرفي واقعا عروسي هزينه اضافي هست واسه يه شب چقد پول هدر ميره از طرفي ميترسم پشيمون شم و دلم جشن بخواد

2742
نه خونمونم حاضر نيس  در واقع الان نصف پولمون جوره  واسه خرج عروسي كم داريم ولي اگر بدون ...

من از دور قضاوت می کنم و فقط نظرم می گم 

با پولت برو سر خونه زندگیت با این وضعیت اقتصادی هر روز زندگیتون زودتر شروع کنید جلوترید چون روز به روز گرونی بیشتر میشه و ارزش پول کمتر 

همیشه آدم می تونه یه جشن خاطره انگیز بگیره 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
بستگی به نظر استارتر داره مثلا برای من جنش بیخودیه گع ادم برقص لباس بپوشه برای دیگران پ اونام اخرش ص ...

اين فكر منطقيشه 

فكر احساسيش اينه ادم دوس داره عروس شه 

من ما بين جفتش گير كردم

2740
توی اینستا اقای دکتر هاشمیان گفته تا 3ماه به دست همه میرسه واکسن فقط درمان ناقصه متاسفانه

تا سه ماهه دیگه ازمایش میشه روی انسان و فقط گروه محدودی تا ببینن ضرری  و عوارض ی داره یا نه ولی وارد بازار و برای همه گفتن تا اخر سال نود و نه طول میکشه

نه خونمونم حاضر نيس  در واقع الان نصف پولمون جوره  واسه خرج عروسي كم داريم ولي اگر بدون ...

عزیزم برو ارایشگاه بهترین میکاپ انجام بده بعد کلیپ و عکس بگیر یه شام خانوادگی کم جمعیت  برید سر خونه زندگیتون  با دست باز پولتونم بزارید سرمایه گزاری کنید

اهان اینم بگم افرین که این قدر عاقلی و سلامتی خانواده و دوستانت برات الویته تا آرزو و جشن خودت 

چون این قدر عروسی ها رو شنیدم داره برگزار میشه واقعا برام عجیبه 

مامانم می گفت عروسی گرفتن یکی از اقوام چون مادر بزرگشون مریضه و ندایی نمرده ممکنه نباشه عروسی نوه رو ببینه نمی دونم واقعا فکر نکردن ممکنه تو این عروسی‌چند نفر مریض بشن ‌و دیگه نباشن واقعا این شد دلیل برای عروسی گرفتن تپ این شرایط 🤔

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
اين فكر منطقيشه  فكر احساسيش اينه ادم دوس داره عروس شه  من ما بين جفتش گير كردم

شما میتونی بعدا به عنوان سالگردش یه جشن مختصری بگیرید ولی کرونا حالا حالا ها هست واکسنش که گفتن تا هزارو چهارصد نمیاد

2706