2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
چ کاهشی💪💪 خیلی عالیههههه 👌👌❤❤

صبحانه:2 خرما.4 گ پسته

ناهار:100 گ کوکو سبزی.سبزی.تافتون 2 کف

شام:2 کف تافتون.3 خرما.1 گردو

میان وعده:1 لیوان معجون.تخمه خربزه 12 گ.1 لیوان انگور.1.5 هلو

آب 8 لیوان

چالش هم نمیتونم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
گزارش# @عروسترکم     وزن اولیه.       وزن هفته قبل.     &nbs ...

تبریک میگم عزیزم..همون ۵۰۰ گرم هم عالیه

ورزش خیلی تاثیر داره

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم وزن اولیه 75...وزن هفته ی قبل 67 وزن فعلی 66/500...وزن هدف 55

عالیه عزیزم افرین

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
گزارش# @عروسترکم   (شنبه) صبحانه:سفیده تخم مرغ(۲۵) نهار:ماکارونی آب پز بدون سس،گوجه ،خیارش ...

فست بودی امروز؟

2731
سلام  وزن اول ۷۷  هفته ی پیش ۷۲۸۰۰ این هفته ۷۳۸۰۰ هدف ۶۰ با این روندی ک من در پیش گرف ...

ناراحت نباش عزیزم.مشکل کم خونی و تیرویید نداری؟

سلام  وزن اول ۷۷  هفته ی پیش ۷۲۸۰۰ این هفته ۷۳۸۰۰ هدف ۶۰ با این روندی ک من در پیش گرف ...

ناراحت نباش عزیزم.مشکل کم خونی و تیرویید نداری؟

2740
@عروسترکم     وزن اولیه=72/300 وزن 2 هفته پیش=67/250 وزن هفته پیش=🎈 وزن این هفته=65/ ...

تبریک میگم عزیزم افرین

@عروسترکم       سلام وزنم باید به شما بدم وزن اولیه      وزن ق ...

سلام عزبزم

@عروسترکم   سلام سرگروه جان وزن اولیه ۸۳  وزن هفته ی قبل و نمی دونم فک کنم ۷۵/۷۰۰ بودم ...

اشکتل نداره انشالله هفته بعد سوپرایزمون کنی

سلام گلم من نتونستم وزن کنم ترازوم باطری نداشت هرچند فک نکنم تغییری کرده باش

خب الان من لیست میخوام بدم..چی بزنم واسه شما

قوانین_تاپیک#  

@عروسترکم       وزن#   سلام گلم ديگه بايد از گروه نارنجي رفع زحمت كنم ...

سلام عزیرم تبریک میگم افرین...گروه ابی چندتاسرگروه داره..نمیدونم دقیق

سلام برهمه دوستان گلم

ممنونم از زحماتتون ازاینکه وقت و انرژی میزارین واسه کمک ب ماها

خیلیییییی قدر دان هستم ک لاغرشدم خداراشکر خوشحالم و....

دیگ نمیتونم بیام سایت 😑میخوام با اجازه انصراف بدم خودم رژیم را ادامه میدم انشالله ک وزنم بالانیاد 🤲خداخیر بده به همه تون

روز ب روز موفقتراز قبل باشید 😋

@بامدادخمار    

@سمیه1396    

@خانومه_مانكن     رقیب و رفیق خودمی تو انشالله موفق باشی گلم

@مامان_الیساهستم2    

خیلی دوستتون دارم😪همیشه ب یادتونم

@فندق_فسقلی    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم