2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280887 بازدید | 36895 پست
سلام میشه بدونم توی این وزن کردن برای اینکه ریزش مو نگیرید و صورتت شل نشه شما چه قرص مولتی ویتامین ه ...

سلام 

من یه شب در میون مولتی ویتامین میخورم،،شبایی ک مولتی نمیخورم اسید فولیک و آهن میخورم،،،ماهی یبار ویتامین دی

ارده ، کنجد ،گردو ،پسته، بادام ،خرما ،تو دستور کارمه مرتب

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام  من یه شب در میون مولتی ویتامین میخورم،،شبایی ک مولتی نمیخورم اسید فولیک و آهن میخورم،،،م ...

قرص یا کپسول مولتی ویتامین؟

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترررر چهههه عالییییی سایز کم کردی... دمت گرم💪  واسه بازوت  حرکت  خاصی میر ...

شنا دیواری و دمبل میرم اما راضی نیستم دوس دارم بیشتر سایز کم کنم 

۴انگشت بالای ناف مگه نبود 🤔

این زیر نوشته

😅😅😅 فدا سرت گلم الان خوبی؟

الحمدالله گلم تا خدا چی بخواد عزیزم

سمیه اگه فردا روزی ببینم بخاطر گزارش ندادن حذفم کردی میرم وسط حرم حضرت معصومه با مشت میزنم به سینه و نفرینت میکنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

حالا خود دانی🤣🤣

2728
سلام نگییییییییین😍😍😍😍😍 خوبی عزیزم؟ عیدت مبااارک باشه❤❤❤ از سفر برگشتین؟

سلام عزیز دلم اره عشقم سفر مارکو پلو بود 😅عید تو ام مبارک عزیز دلم خوبی 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱

گزارش#  

@pari95    

5/10

ناشتا اب و سرکه سیب 

صبحانه:عدسی=۴۲۴

میان وعده:شیرموز=۳۰۰

نهار:مرغ+نان جو=۳۶۱

میان وعده:میوه=۲۲۶ 

شام:نان جو+کره بادام زمینی =۳۸۴

مجاز:۱۷۰۰

مصرفی۱۶۹۵

۱۰لیوان آب 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
شنا دیواری و دمبل میرم اما راضی نیستم دوس دارم بیشتر سایز کم کنم  ۴انگشت بالای ناف مگه نبود 🤔 ...

والاا کاهش سایزت عالیه👌

۴ انگشت بالای ناف میشه معده

۴ انگشت زیر ناف میشه زیر شکم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الحمدالله گلم تا خدا چی بخواد عزیزم سمیه اگه فردا روزی ببینم بخاطر گزارش ندادن حذفم کردی میرم وسط ح ...

نگو اینجوری😩🤦‍♀️ 

اقا قبلش باهام هماهنگ کنید که اخطار نگیرید.. اگه سرگروهت یکی دیگه بود طبق قوانین تا الان حذف شده بودی😐 قدرمو بدون

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام گلم. خسته نباشی.. درسته همون شب بده😉

سلام عزیز دلم

سایز#  

دور ساق 36
دور ران 54

دور با سن 96
دور کمر 72
دور سینه 93
دور بازو31
دور ساعد 26

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
واقعا منم شکمم داره میاد بیرون 😂

اون که هیچ... از تو شکمتم ان شاالله چند وقته دیگه یه نی نی هم میاد بیرون😅

سلام عزیز دلم سایز#   دور ساق 36 دور ران 54 دور با سن 96 دور کمر 72 دور سینه 93 دور ...

سلام‌گلم..ماه قبلت کو؟؟ اینجوری تغییر را زیاد متوجه نمیشیم که..

ولیی‌نسبت کمرت به با سن و سینه ات عالیه👌

زیر شکمت: ۴ انگشت چسبیده زیر ناف میشه، گنده ترین قسمت زیر شکم

معده هم میشه ۴ انگشت چسبیده بالای ناف، گنده ترین قسمت بالای ناف.

سلام‌گلم..ماه قبلت کو؟؟ اینجوری تغییر را زیاد متوجه نمیشیم که.. ولیی‌نسبت کمرت به با سن و  ...

سمیه جون یادم نیس جریانش چی بود فکر کنم 13م از ابی اومدم سبز یعنی به سایزکشی سبز نرسیدم و از طرفی تو آبی هم هیچ وقت کسی بهم چیزی در مورد سایز نگفته بود و خبر نداشتم اجباریه

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2706