2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280954 بازدید | 36895 پست
عالیییی کم کردی ورزشکار💃💃💃💃مخصوصا میان تنه ات👌 عیدت چند برابر عید شده😀😃😃😃

فدا مدات عزیزم ❤💋😍💪آره والا سر صبحی دل و دماغ درست درمونی نداشتم سایز و که دیدم ریکاوری شدم سرحال 😁😅

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوتاهم ۱۵۴

مهم تناسبه گلم..

شکیرا خواننده هم قدش خیلیی بلند نیس ۱۵۷

ولییی اینقدرر اندامش عالی هس که من قبلا فکر میکردم، چه قدی داره!!!

تا اینکه شوهر کرد و کنار شوهرش که می ایستاد فهمیدم قدش اونجور‌که فکر میکردم نبوده😅

رانت از ۴۵ دیگه نزار بیشتر کم بشه😊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 مهم تناسبه گلم.. شکیرا خواننده هم قدش خیلیی بلند نیس ۱۵۷ ولییی اینقدرر اندامش عالی هس ...

سلام سمیه جون 

من هی سایز میگیرم قبل پریودی کم بود الان که پریودم سایزم زیاد شده مخصوصا شکم و معدم.این سایز قبوله؟یعنی چاق شدم یا مال پریودی هست

2731
باز دوتاش تکون خورده واسه من ثابت خخ

اين ماه گل كاشتيم منو تو زهرا😂😂😂

ولي من بيشتر وزنمو دوست دارم كم شه جايي خواستم وزن كنم ابروم نره چون سايزه لباسام الان خوبه ابروم نميره خريد رفتني

🥀🌈
واسه از دست دادن دیگه جیزی نداری😂😂😂😂😂😂

ميدوني چرا ميگن بشم ٦٨ چون ٧٠ يكم پر مياد به دهن يكي بپرسه چند كيلو ٦٨ قشنگ تره تا ٧٠😂😂😂😂😂😂😅

وگرنه ٦٨ شم يا ٧٠ فرقي نميكنم😅😅😅😭

🥀🌈

@pari95    

۴/۱۰           ۵/۱۰

دورکمر                   ۹۳             ۹۱

دورناف                  ۱۰۶            ۱۰۵

ران                        ۷۴             ۷۰

دور سی نه               ۱۰۹            ۱۰۸

دور با  سن               ۱۲۱            ۱۱۷

زیر سینه                   ۹۲            ۹۰

گردن                       ۳۶           ۳۵

زانو                          ۴۶           ۴۵

مچ دست                  ۱۸            ۱۷

مچ پا                       ۲۵           ۲۴

بازو                          ۳۵          ۳۴ 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2738

گزارش# سایز#  

@pari95    جوووونه دلم😍😍

💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام بچه ها لطفا یکی کمکم کنه دور شکم دقیقا باید کجا رو اندازه بگیرم . و دور کمر کجا رو ؟

دور كمر ٤ انگشت اينا بالاي ناف ميگيرم من

دور شكم يدونه دوره نافمو ميگيرم

يدونه ام پايين كه شكم پايين يا دور پهلو ميزنم تو سايزام

🥀🌈
چقدر خوب سایز کم کردی👏👏👏👏مخصوصا کمرت و رانت هر ماه همینقدر کم کنی، زودی به عدد باربی میشی😍

ممنون سمیه جون  

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
@مامان_الیساهستم2     سهیلا جون من یه سوال دارم من اگه بخام تا وزن ۶۷ برم ک برم تثبیت ب ...

بله گلم. منم بهت گفتم که 67کافیه برات.

اره میشه چرا نشه ک سایز کم کنی.

صورتتم بری تثبیت ی ندت خوب میشی نگران نباش

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@مامان_الیساهستم2     گزارش#   صبحانه: لوبیای پخته 2.5 ق ناهار: الویه 100 گرم+ 7 ...

گلم این گزارشت خوب نیست.

پرررررر از کربو بود متاسفانه.

الویه.نان زیاد.پلو.کیک...

@مامان_الیساهستم2   سلام عزیزم خوبی  عزیزم امروز جایی بودم کار داشتم نتونستم کالریمو حس ...

ن گلم سایز گیری هم شرایطش مث وزن کشیه. سایز نزن. تموم شد پری بگیر سایز

2706