2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281225 بازدید | 36895 پست
عالی 😚😚😚

وزن اولیه.    وزن هفته قبل.    این هفته.   هدف

۷۴.              ۶۷٫۵.              ۶۷٫۵.          ۵۵

چیکار کنم رژیم شوک بگیرم این هفته

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم... مرسی خوبم به سلامتی،، باشه

سلام عزيزم

وزن دو هفته پيش ٧٠.٨٠٠

هفته پيش پري بودم ٧١.٣٥٠

اين هفته ٧٠.٦٠٠

وزن اوليه ٩٧

گلاب به روت يبوستم تا الان صبر كردم دستشوييم نگرفت وزن كردم خودمو ديگه عشقم

🥀🌈
عالی 😚😚😚

صبحانه:چای۱لیوان ،پنیر۱۰گرم ،نان۱مف دست (۱۰۶) نهار:بلغور گندم ۲ق غ،برنج ۲ق غ،سالاد دولیوان(۹۳٫۲) شام:اش رشته ۲ ملاقه(۲۵۹) م و:حلوا ۲ ق غ،چای(۱۸۴)

کالری مجاز (۵۰۰) کالری مصرفی(۶۴۲٫۲) 

۸لیوان آب ،ناشتا آب و آبلیمو و شب هم سرکه سیب

ورزش۴۰ دقیقه تردمیل و ۳۰۰۰ قدم پیاده رویی

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2742

@honamik29192    سلام سرگروه جان 

وزن اولیه ۸۳

وزن هفته ی قبل  ۷۴ 

وزن این هفته 🎈

وزن هدف ۶۵

من هر ۱۶ روز یه بار پریود میشم همیشه  یعنی فاصله ی پریودهام کمه  و اینکه من پدرم به شدت مریضه و مراقبت دائم میخواد خودمم دوتا بچه دارم واقعا نمیرسم گزارش بدم عذر منو بپذیر

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
@honamik29192    سلام سرگروه جان  وزن اولیه ۸۳ وزن هفته ی قبل  ۷۴  وزن ...

@هستی،بانو    

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
2740

با سلام 😍😘

وزن هفته پیش ۶۸/۱۰۰

وزن امروز ۶۷/۹۰۰😃

ورزش ۳روز در هفته داشتم و رژیم رعایت کردم

یکم سرم شلوغه و تحرکم زیاد شده..

@sanaz718  

@سمیه1396  

وزن#

مرسی که هستین عزیزان😘😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

@هستی،بانو   من اون هفته ۷۴ بودم وزن هدفم ۶۵ هست اضافه وزنم الان ۹ کیلو هست باید برم گروه آبی ؟؟؟

@sepiiiiiideh    

وزن#  

وزن اولیه        ۹۶

وزن هفته قبل  ۹۰

وزن این هفته  ۸۹

وزن هدف       ۷۰

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

دم همگی گرم 😘👌 باهاتون کوکه کوکه حالم 🤩

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
سلام عزیزم🌹 نوش جونت .... همچی عالی و خوشمزه اما بجای قند میتونی از کشمش،توت خشک،انجیر خشک،خرما، و ...

سلام عزیزم من شوهرم عمل داره ممکنه چن روز نباشم برام گزارش نزن ممنونم 

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
2706