2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلاژینو مصرف میکنم 

خیلی خوبه 

از ده روز دیگ تاثیرشو نشون میده 

پوست خیلی خوب میشه 

کلاژینوصورتی رنگا رو قبلا ۳۰ ساشه ای رو گرفتم ۹۰۰

الان آبی گرفتم عصاره ماهی و صدفه ۲۰ساشه ای۵۰۰وخورده

2731
من کلاژینو مصرف میکنم  خیلی خوبه  از ده روز دیگ تاثیرشو نشون میده  پوست خیلی خوب م ...

عزیزدلم برا چ مشکلی میخوری ؟ چ تاثیراتی رو پوستت گذاشته ؟ من برا جای جوشی ک کمی به اندازه منافذ فرورفته میخوام بخرم تعریف صورتیشو شنیدم . شما ازکدومش بیشتر راضی بودی ؟

چقد صورتیش گرون تره چه فرقی باابیش داره 

من کلاژینو مصرف میکنم  خیلی خوبه  از ده روز دیگ تاثیرشو نشون میده  پوست خیلی خوب م ...

ازکجا میفهمی کلاژینو ک گرفتی اصله یا فیک .اخه جدیدا بعضی داروخونه ها اجناس فیکم میفروشن میترسم فیکشو بهم بدن نشونه ای نداره اصلاش؟

عزیزدلم برا چ مشکلی میخوری ؟ چ تاثیراتی رو پوستت گذاشته ؟ من برا جای جوشی ک کمی به اندازه منافذ فرور ...

صورتیش بهتره .منو دکتر برام تجویز کرد 

لابیا پلاستی انجام دادم 

برای ترمیم پوست و جای بخیه داد

2740
صورتیش بهتره .منو دکتر برام تجویز کرد  لابیا پلاستی انجام دادم  برای ترمیم پوست و جای بخ ...

ابیشم خوردی ؟

حالا جای بخیه رفت ؟ میخوام بدنم رو پوست ثورتتون چه اثراتی داشتهسفت شده ترمیم شده جوون شده چی شده

ابیشم خوردی ؟ حالا جای بخیه رفت ؟ میخوام بدنم رو پوست ثورتتون چه اثراتی داشتهسفت شده ترمیم شده جوون ...

من زیاد وقتی نیس برای بخیه مصرف میکنم ولی بله خیلی اثر داشت 

صورتمم همیشه خشک بود الان خیلی لطیف و خوب شده