2752
2734

یکی دو روز قبل پ، ما ر داشتیم

و بعد پ شدم کامل

و با همون یبار اونم قبل پ، باردار شدم

ینی ماه اول بارداریم پریود شدم

سونو هم سن بارداریمو از قبل پ شدنم زده

بعدشم اصلا ر نداشتیم

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

م باشه

امیدوارم به س به دنیا بیاد 

خیلی ازش م بکن

😂😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
پ چیه رچیه

پرتقال

روغن نباتی 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
مقدار خونریزی تون کمتر از همیشه بود؟

نه معمولی

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
ل دارین خ

م هستم ع♥️😂

خدا نکشتت😂😂😂

😂😂😂😂😂

2706