2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست
سميه خبره جديدو يادم رفته بهتون بدم خونم فروش رفته(چند وقتي هست) خونه جديدم گرفتم فكر كنم يه ماه ديگ ...

چههه عالیی🤩

به سلامتی و خوشی  اسباب کشی کنید.

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش#   @pari95     سلام پری جونم! ب من انگیزه بده...!!! ضعف دارمممممم🥺🤕🥴 ...

سلام گلم روزای فست 

تخم مرغ  سیب زمینی اب پز‌.بادمجون کبابی یا نون  چیزای کم کالری سیر کنندهدبخور  حبوبات خب کالریش خیلی بالاست زود پر میشه و گشنه میمونی  اگر دیدی  گشنت شد ۱۰۰ تا دیگه بخور  یه چیز سیر کننده  

کم کم باید به فست عادت کنب 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2728

@pari95   جوووون دلم🥰🥰🥰

#گزاارش

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ترازوت روچقدخریدی عزیزم؟

ترازوم رو اول عروسیم که بشه ۵ساله پیش ۱۱۰هزارتومن خریدم 

الان نمیدونم بخدا چقدر شده قیمتش قابلتم اصلا نداره🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2740
رژیمی نمونه#  👌👌👌👌👏👏👏👏 عالی 🌻🌻🌻

🥰🥰🥰🥰🥰🥰💃🏻💃🏻

سلام گلم روزای فست  تخم مرغ  سیب زمینی اب پز‌.بادمجون کبابی یا نون  چیزای کم کالری س ...

الان یکم بهترم... انشالله تا ۱۱ دیگه میخوابم و تامااااام😂

صبحونه تخم مرغ خوردم...ولی سیب زمینی رو فکر کردم کالریش زیاد میشه🤔 کاش چک میکردم...

۲ لیوان دیگه آب خوردم،، تا اخر شب احتمالا ۲لیوان دیگه میخورم... ک میشه ۹ لیوان✅

ورزش هم چالش چوب+ چالش چرخش روسی+ شنا دیوار+ کرانچ ایستاده+ دوچرخه خوابیده

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
عالیه ماشاالله با این ورزش یه کاهش سایز توپ داری ولی خیلی حلقه میری کمترش کن  صبحانه مهم ترین ...

قربونت بشم ..

چرا حلقه کمتر برم؟

عاشق تذکراتتم به خدا  باور میکنی پیاماتو چند بار میخونم تا ملکه ذهنم بشه  

خدا از دهنت بشنوه اصلا اون روز نمیتونم تصور کنم که سایزم کم بشه همش از اول یه سحر تپلی بودم الانم همه میگن بابا هر کاریم کنی همینی خودت الکی داری اذیت میکنی خیلی هم الان خوبی فقط به ایمید خدا کمک تو عشقم میخوام بهشون ثابت کنم من چیزی بخوام بهش میرسم

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
قربونت بشم .. چرا حلقه کمتر برم؟ عاشق تذکراتتم به خدا  باور میکنی پیاماتو چند بار میخونم تا م ...

سحر جان باور کن که میتونی منم اولش مقل شما میگفتم نمیشه عمرن اگه ۷۵ بشم ولی شدم تلاش کنی میتونی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سحر جان باور کن که میتونی منم اولش مقل شما میگفتم نمیشه عمرن اگه ۷۵ بشم ولی شدم تلاش کنی میتونی  ...

انشالله که همه به اندام دلخواهمون برسیم به امید خدا

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
سلام گلم بسیار عالی 👏👏👏👏💛💛💛💛💛 چالش چای سبز صفحه ۸۹۱ 

چشم

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
2706