2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست
بریم که داشته باشیم یه مامان گوگولی 😁😂

قربونت ایشالله. دیگه این دوماه منوبیرونم کنی ازگروهت نمیرما ازمن گفتن حواست باشه بمن. 😘😘😘😊😊

شب میام ایشالله گزارشامومیدم گل خانوم زحمت کشیدی باحوصله کامل جوابامودادی دوست دارم پری جونم

گزارش#  

@عروسترکم    

سلام عزیزم 

۵/۱۴

ناشتا :آب ولرم +آبلیمو+دارچین 

صبحانه :یک تخم مرغ آب پز= ۸۰

میان وعده :انجیر=۱۶۳

ناهار:سیب زمینی آب پز=۱۵۷

میان وعده :هندوانه=۱۶۵

شام:تخم مرغ آبپز =۸۰

مجاز ۷۰۰

مصرفی ۶۴۵

۹ لیوان آب 

۲۵ دقیقه ورزش هوازی

چالش چرخشی هم الان میخوام انجام بدم 

انجیر برا این زیاد خوردم چون یبوست شدید دارم حالم اصلا خوب نیس 

خیلیم نگرانم یک شنبه  که وزن کردم ۲۰۰ گرم بیشتر از هفته قبل بودم 

یادم افتاد علاوه بر ورزش نکردن هفته قبل یبوستم دارشتم ودارم و هنوزم ادامه داره نکنه وزنم همینجور زیاد شه 😭😭

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت ایشالله. دیگه این دوماه منوبیرونم کنی ازگروهت نمیرما ازمن گفتن حواست باشه بمن. 😘😘😘😊😊 شب ...

انشالله عزیزم حتما کم میکنی مطمعنم میتونی😍😙😙😙

خواهش گلم .

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731

گزارش#  

@zizigoli    

ناهار ۷۰گرم گوشت چرخ کرده و گوجه ۲۴۰ کالری

میان وعده دوتا سیب ۵۰گرمی   شدن ۱۰۰ کالری 

ایدا جون تا شب هم ۲ یا ۳ عدد سیب فقط میخورم که پر بشه فعلا سیرم نمیخورم تا کالریم پر نشه روزه فستی 

مصرفی ۳۴۰💪💪تا اخر شب ۱۵۰ تا دیگه میوه فقط میخورم

مجاز ۵۰۰ 

آب ۷ لیوان

چای سبز ۲ لیوان

ورزش

۱ ساعت حلقه ۴۱۱ کالری سوزانده

۱۰۰ تا دراز نشست با کش

چالش روسی ۳ ست ۱۵ تایی

چالش سی روزه تناسب اندام روزه ۱۹ هم 

چالش شکم ۳۰ روزه روز دوم 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
📣📣📣📣خانوم جلسه ای:👹😆🧕 هر کسی قوانین رژیم را درست رعایت نکنه.. بگه فست ندارم، رژیم ندارم.. ...

🤣🤣🤣نامرد منکه خوب رعایت میکنم فقط فست ها رو نگرفتم اونم بخاطر اینکه دکتر گفت یکی دوماهی طول میکشه تا ریکاوری شی🥴🤣🤣

2740
سلام الهه جون ، من الان ۳هفته تو ۹۲یا۹۳موندم پایینتر نمیره، چیکار کنم، دارم انگیزم و از دست میدم ...

ته رژیم چیه از ته انبار بدم ببری 😂😂

عزیزم میتونی یا شوک بگیری یا همین مدلی که گفتم از کالری رژیمت کم کنی و هر ده روز یک وعده چیت داشته باشی 

ورزش میکنی ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار     سلام الهه جون من کاهشم کلا از اول که شروع کردم کم بود بعدم که کرونا گرفت ...

سلام عزیزم اره درسته اینجوری و هر ده روز یک وعده ازاد 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الله 😬😬 زردم بهم میادا 🤣🤣🤣🤣

اره خوبه ماشاالهه خیلی خیشگل شدی 😂😂😂

گزارش#  @pari95    

سلام پری جونم! ب من انگیزه بده...!!! ضعف دارمممممم🥺🤕🥴

اینم بگم بخاطر میگرنم امروز اولین باره فست گرفتم... دعا کن تا اخر شب بمونم و سرم درد نگیره و نخورم...

دلم نمیخواد بخورممممم😭🥶😰

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
سلام عزبزدلم 😍😍 ی سوال من دیروز آیودی گذاشتم دکترم گف تا یک هفته فعالیت سنگین نکن، ورزشمو بنظرت چ ...

سلام گلم 😘♥️

یکهفته ورزش نکن اشکال نداره بعدش از اهسته و ورزش های بالاتنه و بازو شروع کن خیلی به شکم و زیر شکمت فشار نیار فعلا 

2706