2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280964 بازدید | 36895 پست
به نظر من یه سری توضیحات رو همیشه پای گزارشات بنویس ، کلا کپی پیست کن . سرگروه ها یادشون میره با این ...

اره فکر خوبیه مرسی😍

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
سلام  بامدادجان  خوبی عزیزم سلام  بچه ها  من به هدف رسیدم میخوام تثبیت کنم  ...

سلام عزیزم.

افرین بهت تبریک میگم💪💪💪💪.

وزنت رو ضربدر 30کن.ولی یه دفعه ای اضافه نکنی ب محازت ک چاق شی. هفته ای 100تا اضاف کن ک برسی ب کالری تثبیتت.

تا 2کیلو اضافه کردن توی تثبیت طبیعیه.

ورزشم انجام بده. در هفته دو سه روز میتونی استراحت کنی.

هروقت زیاده روی کردی فرداش فست باش

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@سمیه1396   سلام عزیزم 😚 سمیه ی سوال 🙋 من میخام دمبل بخرم بنظرت چن کیلویی خوبه ؟ میخام س ...

من دمبل ۲کیلویی خریدم الان انگار برام خیلی سبک شده دوس دارم ۲ونیم بشه 

دیگه ۱کیلو هم خیلی کمه همون ۲خوبه بنظرم

دیگه چ چیزایی میخوری حساب نمیکنی دخترم. اعتراف کن😁😁😁

وای باور کن نمیدونستم 😑😑

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2728
سلام بچه ها یه سوال پسرم امروز واکسن یک سال و نیمی زده ساعت ۱۰ شب بهش قطره استامینوفن دادم ولی تبش د ...

زنگ بزن از دکترش بپرس یا مرکز بهداشت 

وقتی میگی تشنج کرده حسابی گوش بزنگ باش 

بچه رو مرتب پاشویه کن لباساشو کم کن فقط یه تاپ شرت بعدم دمای خونه خنک باشه آب و آبمیوه زیاد بده بخوره با این کارا اگه پایین نیومد استامینوفن بده یا شیاف بذار براش 

تا صبح بالاسرش بیدار باش چکش کن خدای نکرده اتفاقی نیفته 💚

2738
من بديم اينه با سس دوست دارم مثلا عاشق سالاد كلمو سالاد فصلم وليييييي بااا سس حالا زيادم نه ولي يك ...

اولاش سخته.. ولی بخور تا عادت کنی.. بعدش دیگه از سس بدت میاد...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ميگم اضافه ديشبو كم كنم يا سوزوندم امروز كم نكنم؟

کم کن از امروزت+ ورزش

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
هر روز یک کیلو کاهو می خورم😐😐 یه سبد می شورم جلو تلویزیون قارچ و قوروچ می خورم😐😐

نوش‌جان😀

انگیزشی# 😀😀😀😀

کیا مث من فکرمیکنن اینا اول لاغربودن عکس گرفتن بعداز چاق شدنشون عکس گذاشتن    

عایا فقط من وارونه فکر میکنم یا به ذهن بقیه هم رسیده  

من فقط ازاین عکسا سهیلا جون رو باور کردم وبس  

@سمیه1396   سلام عزیزم 😚 سمیه ی سوال 🙋 من میخام دمبل بخرم بنظرت چن کیلویی خوبه ؟ میخام س ...

سلام گلم..

اول با بطری های کوچیک شروع کن داخلش را پر از خاک کن... با اوناا تمرین کن.. بعدش برات تصمیمگیریش راحتتره که کدوم دمبل را بخری.. 

بطری ها تقریبا ۸۰۰ گرم میشن

میتونی بعدش ۲ کیلویی یا ۳ کیلویی بگیری...

من خودمم با بطری کار میکنم

2706