2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281152 بازدید | 36895 پست
 سلام سمیه جون.ممنون که این چند وقت پیگیری میکردی و وقت میزاشتی.نمیدونم چطوری از شما و الهه جون ...

سلام گلم🌸

همینکه به وزن هدفت رسیدی ،، خودش یه دلگرمی هس برام 😊

انشاالله که همیشه مث همین وزن هدفت، به هر چی که میخواهی برسی😊

موفق باشی💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم گزارشت کامل و عالی و خوشگل بود ورزشت خیلی خوشحالم کرد غذاهایی که انتخاب کردی خیلی مناسب و حساب ...

سلام عزيزم 

اخ اخ گفتي اره هيچي مثل چايي و قند حالم رو خوب نميكنه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ولي خدايي اين گرميم خوب بشه ديگه نميخورم چشم🙏🏻🙏🏻

گزارش#  

٧٠ روز مانده تا خوشتيپي

صبحانه چاي و يدونه قند(ديگه از فردا نميخورم)

ميان وعده ٣ تا الو

ناهار تخم مرغ ابپز ٢ تا و يدونه گوجه فرنگي و ٢٠ گرم نان سنگك

عصر چاي و يدونه قند و يدونه هلو و يدونه گلابي

شب ذرت و هويج و سيب زميني بخار پز با يه ق روغن زيتون

اخر شب يه ليوان شير و يدونه ساقه طلايي

كالري مجاز ٧٠٠

كالري مصرفي ٦٤٠

اب ٤ ليوان

ورزش نكردم 

نازلي جون مرسي بابت انرژي مثبتي كه ميدي و ممنونم بابت راهنماييت عزيزم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم یه خبر خوب دو ماهه به خاطر ورزش فولیکول سایز مناسب دارم یه ماه هج به خاطر کاکائو خوردن کیست گر ...

سلام گلم .عالیه. منم شکلات تلخ وترک کردم وبجاش خرما وکشمش مصرف میکنم .

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2742
😒😒😒😂😂

@sepiiiiiideh    

گزارش#  

سلام

صبحانه نیمرو یک عدد نان دو کف دست 

ناهار شیر برنج۱۰ قاشق 

شام ساندویچ گوشت و قارچ یک عدد دوغ یک لیوان

میانوعده زردآلو دو عدد بستنی یخی یک عدد چای آلبالو یک فنجان 

کالری محاز ۱۵۸۰ 

کالری مصرفی ۱۵۸۲

ورزش ۱۵ دقیقه دراز نشست 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
سلام گلم🌸 همینکه به وزن هدفت رسیدی ،، خودش یه دلگرمی هس برام 😊 انشاالله که همیشه مث همین وزن ...

ممنون عزیزم.😍😍😍❤❤❤

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

سلام بچه ها یه سوال پسرم امروز واکسن یک سال و نیمی زده ساعت ۱۰ شب بهش قطره استامینوفن دادم ولی تبش دوباره بالا هست متونم دوباره قطره بدم بهش یا باید چهار ساعت بشه تو  پنج. شش ماهگی یه بار به خاطر تب بالا تشنج کرده خیلی مترسم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
2740
سلام بچه ها یه سوال پسرم امروز واکسن یک سال و نیمی زده ساعت ۱۰ شب بهش قطره استامینوفن دادم ولی تبش د ...

وای من بلد نیستم بچه داری والا.

هرکی انلاینه جواب بده لطفا

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
وای من بلد نیستم بچه داری والا. هرکی انلاینه جواب بده لطفا

مثل اینکه هیچی کی نی 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
اخه با۹۰۰تا کوفتم نمیشه خورد سمیه  کالری کمترارو انتخاب میکنم تا بیشتر بخورم  میخواستم ب ...

گوشت+ مرغ+ حبوبات+ اسفناج+ سیب زمینی+ تخم مرغ به همراه  لبنیات 

گلم همه ی اینا را میتونی میخوری ولی با مقدار کمتر،  پخت با روغن 

کمتر با نون کمتر،، با کلم و کاهو لقمه بگیر که کالریت حفظ بشه..

مثلا ناهارت را اگه غذای گوشتی خوردی، شامت را سبزیجات بخور

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گزارش# ٧٠ روز مونده تا خوش هيكلي😍 صبحانه:لواش+خرما تخم مرغ+چاي ناهار:(كوفته+سنگك)+اب كوفته كه اب ...

اگه سبزیت همیشه همینقدره، میتونی  حسابش نکنی...ولییی من نظرم همیشه اینه که هر چییی میخورید را حساب کنید...

امروز هر ۳ وعدت را نون خوردی چرا  

امروز میشه ۶۹ روز مانده

گزارش#   ۷۱روز# تاموفقیت @سمیه1396     آب ۸ لیوان ورزش:۲۰ دقیقه پیاده روی+۳ ...

دیروز گزارش داده بودی؟؟؟

امروز میشه ۶۹ روز مانده...

با غذات ختما سبزیجات بخور...

چرا نمیتونی سرکه بخوری؟

صبحانه :شیر+نسکافه +یکی خرما +دو کف دست لواش ۱۱۶ نهار: ۶ق سیب پلو +ماست و گوجه ۲۹۵ م:هندوانه ...

افرین گلم👌👌👌

بالای گزارشت بنویس  چند روز مانده 

چالش سرکه کو؟؟

باشه.. بعد جابه جایی حسابی جبران کن😉

کالاریت را چرا پر نکردی؟؟؟

نه فک کنم ۷۰ روز شده

اخه من همون روز زدم داخل امضام...🤨

2706