2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281060 بازدید | 36895 پست
نه عزیزم کالریتو پر کن حتما  ببخشید ولی شما که کار خودتا میکنی  پس دیگه ما هیچ  حال ...

باشه عزیزم.‌‌حتما...تموم سعیمو میکنم..ببخشید به خدا منظورم این نبود

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم همه چی عااااالی بود.👍👍👍👍. فقط ده روزی چای سبزت رو قطع کن. چون مداوم بخوری یبوست میشی.

چشمممم😍😍😍😍

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

سلام بر همه

من محدثه هستم وزنم 90هست ،دو ماه و نيمه كه زايمان كردم.😊

ميدونم عضو جديد نميگيريد ولي از فردا ميخوام به صورت خاموش همراهتون باشم.

حدود ٦سال قبل يا بچه هاي مامي سايت رژيم ميگرفتبم عالي بود .😍

ان شالله از الان تا مهر به صورت خاموش ولي از مهر به بعد حسابي همراه شما تا عيد كم ميكنم.👌

🌸?????فقط يك سوال من ميتونم بعضي مواقع فقط براي انگيزه بيشتر خودم بيام اينجا و از كاهش وزنم يا مقدار كالري مصرفيم بگم يا نه????🌸

🌸چالش پاييزي بامداد خمار🌸گروه قرمز🌸وزن اوليه ٩٢.٣٠٠🌸وزن اين هفته٩٠.٦٠٠😁هدف اول٨٩.٩٠٠🌸هدف دوم٨٥.٠٠🌸هدف سوم٧٩.٩٠٠🌸هدف چهارم٧٥.٠٠🌸هدف پنجم٦٩.٩٠٠🌸هدف آخر ٦٥.٠٠🌸❤️من ميتونم چون كه ميخوام يك بار براي هميشه تمامش كنم❤️
2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4621588/بچه-های-تاپیک-بامدادخمار-بیایید-اینجا?postId=14415 ...

عنوان تاپیک اگه صلاح میدونی دراین مورد بنویس گلم...حالا گزارش بدن امتحانش مجانیه ....😉😉.😅..گزارش= بمممب💣 حذف کاربری..

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
چرا دارم شکم زایمانه😔 نمیره لعنتی شله پوسته و با هزار خط عمودی😣

اون کوچولو شکم که میگی پوسته و شله ..کم کم میگی نمیره؟!؟

اون خطها که وای راس میگیا با لیزر نمیشه کمش کرد؟؟

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
ایناهاش گلم👇👇👇👇 بچه هااا ی گل🌸🌸🌸🌸 چالششششش داریممم چه چالشیی.. می خوام همتون را کمر با ...

بچه ه چالش چوب عالیه انجام بدید حتما 

@paytakht    

@فریماهی    
@زی_زی_گولووو       👉  عزیزم شما از بچه های قدیمی هستی این چالشو میری ؟؟؟؟
@شب_بیدارم    
@نارگلینا    

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
باشه عزیزم.‌‌حتما...تموم سعیمو میکنم..ببخشید به خدا منظورم این نبود

اصلا عجله نکن برای کاهش آروم آروم کم کنی بهتره چربیات اب میشه اگه اشتباه کنی عضله هات میسوزه جای چربیات 😘😘😘😘

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

@banooooogol    متاسفانه سومین اخطار💣💣💣حذف❌

@sanabalam    سومین اخطار💣💣💣 حذف ❌

سلام عزیزم ببخشید من چند بار دیدم به بچه ها تون میگین اسکات نرن میشه بپرسم دلیلشو آخه من با چالش آپ ...

اسکات از ورزشهای فرمدهی حساب میشه. 

مافعلا باید ورزشای چربیسوزی انجام بدیم. ک چربیهای بدن اب بشه و بعد شروع کنیم ب فرمدهی.

وگرنه اون قسمت حجم میگیره  و تبدیل ب عضله میشه.

پس اول چربیسوزی. بعد فرمدهی

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@بامدادخمار     الهه جان ایشون میگن پروفایلو عوض نکنم. چه کنم؟

چرا عزیزم ؟ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام بر همه من محدثه هستم وزنم 90هست ،دو ماه و نيمه كه زايمان كردم.😊 ميدونم عضو جديد نميگيريد ولي ...

سلام عزیزم بله میشه بیا 

موفق باشی ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اصلا عجله نکن برای کاهش آروم آروم کم کنی بهتره چربیات اب میشه اگه اشتباه کنی عضله هات میسوزه جای چرب ...

باشه عشقم حتما💋💋❤❤

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
عنوان تاپیک اگه صلاح میدونی دراین مورد بنویس گلم...حالا گزارش بدن امتحانش مجانیه ....😉😉.😅..گزارش= ...

تو  تاپیک آخرم گذاشتم بلکه ایمان بیاورند😂 

2706