2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281327 بازدید | 36895 پست
گلم باااید پر بشه کالریت. چون وزنت استپ میکنه. دردسر داره. ورزش هوازی: پیاده روی.رقص.حلقه.دو.ترد ...

سلام عزیزم ببخشید من چند بار دیدم به بچه ها تون میگین اسکات نرن میشه بپرسم دلیلشو آخه من با چالش آپ ورزش میکنم اسکات داره دو نوع هم هست انجامش میدم یعنی خوب نیست الان ؟؟؟؟؟؟😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
مرسي مهديه جون چشم گزارش#   صبحانه ٣٠ گرم نان سنگك و ٣٠ گرم پنير و يدونه گردو و چاي شيرين ...

سلام عزیزم👋🌼

اول نگاه کردم به شامت😅🙉

چه خبرتونهههه امشب همتون برنج خوردین که😐😐😐

همه اش خوب بود به جززززززززز

حواسم هستا باز داری صبحانه چای شیرین میخوری عشقم🙉

برنج شب

ورزشات عالی بودن👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻💪

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چون مجازت بوده بازم شکر🤲  😅😅🤣 اره فردا همتون باید حسابی ورزش کنین🤒 امشب همه زردیا ...

سلام مهدیه جونم خوبی ؟ دلم برات تنگ شده 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
ای زرنگ😂😂

اقااا زیر حرفت نزن.. من دارم اسم  انتخاب میکنم براش😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2742
@مهدیه24     عزیزه دلم سلام من امروز پریود شدم نگو ک یکشنبه نمیتونم تو وزنکشی شرکت کنم.. ...

ولشون کن 

ببین خودت چی دوس داری اصلا سست نشو

به منم همه میگن 

روش های چاقی صورت رو بخون تو تاپیک هست وامضای الهه جون هست

من خودم اوایل رژیم از همون اول ماسک خاک رس رو دو روز در هفته میذاشتم صورتم اصلا خراب نشده

نه چروک نه هیچی خداروشکر 

ژله مله هم نخوردم چون اصلا دوس ندارم🤣

میمونه وزن کشی که ممنون که گفتی زودتر برات بادکنک میزارم وزناتم دارم👋

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
@pari95     عزیزم کالری مصرفی ۱۲۴۱ کالری مجاز ۱۷۰۰ لیوان آب:۵.۵ چالش قند و شیرینی رع ...

نه عزیزم کالریتو پر کن حتما 

ببخشید ولی شما که کار خودتا میکنی  پس دیگه ما هیچ 

حالا اگه ۱۰۰تا بودم ادم سخت نمیگرفت 

۵۰۰تا کمتر بخوری اخه 😯😯😯

اصولی پیش برو  کاری به دیگران نداشته باش  بعدا ک ببینن چقدر خوب شدی میفهمن خودشون مسخره ان🌷🌷🌷

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@مهدیه24     گزارش#   صبحانه نان و پنیر و گوجه و کوکو سبزی۳۰۷کالری ناهار لوبیا ...

سلام علیکم ورحمته الله الهام خانووووم گل گلاب

اوههه چه زیاد شده🙉🙉🙉

امشب باید زردیا رو تیربارونشون کنم🤒🤒🤒😱😱😱😱😱

همتون برنج خوردین شب🙄

تازه ظهرشم خورده بودین🤪

فردا هم فست باش هم حسابی ورزش کن که ۱شنبه از رگ گردن نزدیکتر است😅😅😅😅

2740
گزارش#   صبحانه،پنیر،گوجه،چای ناهار،لوبیا پلو،ماست،سالاد  شام،سوپ،سبزی، م ...

👌👌👌👌💕

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
عااااشقانه ام تورا سرگروووه 🥰🥰🥰 کجای# کاری# پری# خانم# 😄😄♥️ 

خخخخ😁😄😄🙃🙃🙃🙃❤❤❤❤

@مهدیه24   گزارش#   سلام مهدیه جان عزیزم       صبحانه:نان بربری 1ک ...

سلام عزیزم👋

خوب بود نوش جان

مصرف کربوهیدراتت خیلی عالی بود👌🏻👌🏻

گلم باااید پر بشه کالریت. چون وزنت استپ میکنه. دردسر داره. ورزش هوازی: پیاده روی.رقص.حلقه.دو.ترد ...

چشم گلم انجام میدم....کالریمم از فردا سعی میکنم فیکس کنم با مقدار کالری مجاز

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  
گزارش رژیم شیردهی ۱۳ تیر  ۸۱روز مانده به پایان چالش ۸۶ روزه  صبحانه دیر پاشدم نخوردم  ...

سلام گلم👋

عجب روزی بوده🤪🤪🤪😐😐😱😱🙉🙉🙉

دیگه خودت میدونی چه کردی😅

فردارو حسابی سالم خوری کن تا کالری مجاز فستت 👌🏻

نیم ساعت پیاده روی یا رقص حتما داشته باش بعدشم یکی از چالش ها رو انجام بده💪💪

سلام مهدیه جونم خوبی ؟ دلم برات تنگ شده 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام عزیزم چطوری مهربون؟👋🌷🌷🌷🌷

ممنونم لطف داری بهم 🥰🤩🥰💛

ایناهاش گلم👇👇👇👇 بچه هااا ی گل🌸🌸🌸🌸 چالششششش داریممم چه چالشیی.. می خوام همتون را کمر با ...

بچه ها چالش چوب عالیه شروع کنید از فردا🌷👌 

@mahdis7393    

@zahra_s    
@pargol۱۹۹۱    
@900narges    
 @tradescantia    

2706