2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
الان دیگه آخر شبه بخوای اینجوری پیش بری لاغر نمیشی. تا ساعت ۱۰ آخرش باید کالریتو ببندی و بعدش فقط آب ...

آخ🤕پر کردن کالری خیلی سخته🤕آخه من بابام از سرکار دیر میاد گاهی ساعت۱۱شام میخوریم🤕🤕من قبل این نمیتونم شام بخورم🥺🥺

خدایا شکرت😍💖

@مهدیه24    

گزارش#  

صبحانه نان و پنیر و گوجه و کوکو سبزی۳۰۷کالری

ناهار لوبیا پلو سالاد شیرازی۱۰۶۰

شام برنج و گوشت ۳۰۰ کالری

میان وعده گیلاس و عناب و خیار و زردآلو۴۰۰ کالری

ورزش هم دو ساعت تو باغ باغبانی میکردم

کالری مصرفی ۲۰۶۰

کالری مجاز۱۷۰۰

آب ۸لیوان

ببخشید مهدیه جون به خاطر مصرف زیادم فردا فست میگیرم

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم من امروز زیاده روی کردم هوس پنیر پیتزا کرده بودم کالریم زد بالا  خیلی زده بالا میتر ...

اخه چرا عزیزم چرا 😕😕😕

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
همه چی با تلاش و پشتکار درست میشه منم اول 103کیلو بودم الان شدم 84 هدفمم 70هس ک با تلاش بهش میرسم تو ...

مرسی عزیزم ان شاالله منم دوسال پیش۱۰۳ بودم ولی زیر نظر دکتر رژیم گرفتم وزنم شد۸۵ ولی با بارداریم دوباره برگشتم.اره با قدرت ادامه میدیم به امید خدا نتیجه میگیریم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
چرا اعتماد ب نفسم خیلی بالا بود فک کردم خیلی بلدم😟 من امشب اگ گزارش بدم بدآموزی میشه بذار سکوت اخت ...

۷۵۰ گرم نمونده تا هدفت...

بازم کالریت  فضایی شد؟👹با این دسته گل های این چند روز، اضاف نکنی صلوات🔫

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم  گزارش# امروز من صبحانه چای نهار جوجه کباب ۳۰۰ کالری شام دمپختک ۴۰۰ کالری تخ ...

گلم چرا پر نکردی بخدا استپ میشی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
@شیرین_آردا     امروز دیر بیدار شدم صبحونه نخوردم؛ برنج و نونم هم زیاد بود  نه ...

۱۰ تا اشکالی نداره. چقدر خوردی ننه

معلومه ریزه خواری داشتی

میتونی اینجور مواقع اول یه لیوان آب بخوری ۱۰ دقیقه بصبری اگه بازم گشنت بود یدونه سیب یا هرمیوه دیگه بخوری اگه بازم گشنت بود غذا بخور. اما تلقین نکن که گشنمه از معدت بپرس🤨😅

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
@zizigoli       گزارش#   صبحانه: ۱عددشیرینی گردویی+چای:۱۰۲کالری ناها ...

سلام عزیزم شیرینی خوردی 😕مرغ سرخ شده سعی کن اب پز یا کبابی بخوری اشکال نداره 

@شیرین_آردا     گزارش#   گزارش امروز من 81 روز مانده تا پایان چالش. به امید 62 ...

به به به به

بالاخره یدونه گزارش بی نقص اومد بازم

ممنونتم عزیزم 

کلی با گزارشات خستگیم درمیره🥰😘

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
@شیرین_آردا       سلام عزیزم گزارش امروز ۱۳ خرداد  صبحانه : ۳ کف دست ...

چرا اینجوری گلم؟

اصلا رعایت نکردیا

کالریت درست نشون میده؟ من این همه بخورم ۲۰۰۰ تا نشون میده😖

سلام شیرین جانم کالری مجاز:۱۴۳۵ کالری مصرفی:۱۳۰۶.۹  ۸۱روزتاموفقیت صبحانه:دوکف دست نان+نصف قاش ...

گلم قرار نبود دیگه بگم چرا کالریتو پر نکردی

باید شما رعایت کنین

اگه استوپ بشین به من چیزی نمیشه این شمایین که عذاب میکشین

پس بخاطر خودتونم که شده رعایت کنین

استوپ بشین نگین چرا وزنم پایین نمیااااااد😣

چرا اینجوری گلم؟ اصلا رعایت نکردیا کالریت درست نشون میده؟ من این همه بخورم ۲۰۰۰ تا نشون میده😖

آخه هم صبحانه و هم شام خونه خودم نبودم همشو تقریبی حساب کردم 😢

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
آخ🤕پر کردن کالری خیلی سخته🤕آخه من بابام از سرکار دیر میاد گاهی ساعت۱۱شام میخوریم🤕🤕من قبل این نمی ...

خوب همه درک میکنن که شما رژیمین زودتر بخورین. پروفایلتون چی شد؟

آخه هم صبحانه و هم شام خونه خودم نبودم همشو تقریبی حساب کردم 😢

بنظرم اشتباه زدی فکر نمیکنم این همه بشه ۱۲۰۰

2706