2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281844 بازدید | 36895 پست
از این به بعد سعی میکنم  پروفایل قرار شد استارتر بگه چیکار کنم که..

خب استارتر به همه اجباری کرده دیگه

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم‌میخام برم طراحی لباس بنظرت بازار کارش خوبه

دخترخاله منم میگفت خوبه من خودم اطلاعی ندارم فعلا دارم بیت کوین میزنم😅 تاپیک زدم درموردش. دخترخالم میگفتش که طراحی جواهر هم عالیه

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
شما استارترو تگ کردین که بهم بگه چیکار کنم بعد تایپیک ترکید استارتر ندید

@بامدادخمار    

الهه جان ایشون میگن پروفایلو عوض نکنم. چه کنم؟

سلام عزیزدلم.خوبم قربونت. مهساجان چرا کالریتو پر نمیکنی؟وزنت استپ میکنه ها. باید شوک بگیری. اونم سه ...

ممنون عزیز دلم ،حتما پر میکنم اخه نمیدونم چی بخورم که پر بشه 😶موقعی که غذاهام کم کالری هستن

@مهدیه24     گزارش# 99/4/13 81روز تا خوش اندامی(هدف) صبحانه👈نان لواش سبوس دار سه ک ...

سلام عزیزم خوب بود نوش جونت

عذاب وجدان نداشته باش فردا حسابی ورزش کن 👌🏻🥰

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
عارعع دیدم موفق باشیی😉.دختر خالت طراحی لباس میره؟

نه نرفت فقط میگفت کارش خوبه اگه بگیره

@مهدیه24     گزارش#   سلام عزیزم  گزارش امروزم: صبحانه دیرپاشدیم نخورد ...

باشه عزیزم خوب بود فقط شب برنج نخوری بهتره فدات شم👌🏻👌🏻

ورزشم بکن ننه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام خوبی مهدیه جون اینم گزارش امشب صبحانه. ....۱ تخم آبپز +نان تیری ۲ کف دست +نصف قاشق خامه ناهار ...

حالا چون مجازت بوده بازم شکر🤲 

😅😅🤣

اره فردا همتون باید حسابی ورزش کنین🤒

امشب همه زردیا برنج خوردن🤣🤣🤣🤣

ممنون عزیز دلم ،حتما پر میکنم اخه نمیدونم چی بخورم که پر بشه 😶موقعی که غذاهام کم کالری هستن

شیر.میوه.سبزیجات.بادام زمینی.گردو.خرما.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام سرگروه جان @pari95     گزارش#   گزارش جمعه کالری مجاز 1600 کالری مصرفی16 ...

سلام گلم 👌👌👌🌷🌷🌷🌷

فقط یه وعده بیشتر کالریتو نخور تقسیم کن چالش حذف قند رو رعایت کن لطفا💕

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706