2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بخور نوش جون جفتتون  😉😉😉

جووون نازنین من اومدم شوهرم دیشب سوپرایزم کرد گوشی خرید برام😍😂

کیکم ک خودم سفارش داده بودم.سوپرایز کردنو یاد گرفته انگار😂

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
شاید باورت نشه منم هنوز ندادم😁

چه ریسکی کردی دختر😂

من فردا میرم برای انجامش

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2731
والا علائمی ندارم مگه آزمایش ندادی؟؟

نه هنوز احتمالا فردا انجامش بدم

کوثری من خودمم قشنگ متوجه میشم وقتی دهانه رحم باز میشه اون و ازش نپرسیدم😂

ازین ب بعد بپرس ازش 

دقت کنن متوجه میشن

گفت امکان نداره کسی بتونه باطلش کنه محاله بچه دار بشین اونی که فال قهوه گرفت گفت دوتا سقط کردی فلان ...

واس خودش گفته اگه باز جایی پیدا کردی حتما برو

اینجا زیاد هست میتونم برات سراغ کنم ولی از شمال بیای اینجا خیلی راهه

فدات شم عزیزم ،ان شاءالله این سه ماهم به خوبی بگذرونم و همه چی طبیعی باشه ،بخدا این کرونا ادم رو از ...

وای روشنک؛ اتفاقا من آرزوم بود تو خونه بزائم 😂😂😂

واقعا برای زایمان طبیعی، تو خونه زاییدن خیییلی بهتره بخدا

الان تو اروپا همینه، ما کلاس میرفتیم یه فیلم از زایمان طبیعی گذاشتن،خارجی بود، دکتر و ماما اومده بودن خونه ی خانمه، قشنگ تو اتاق خوابش کنار شوهرش زایمان فیزیولوژیک کرد، عااالی بودا

من خودم موقعی که دردام شروع شده بود تو خونه راحت دردامو کنترل میکردم، شوهرم کمک میکرد ورزش کنم، خیلی برام سخت بود محیط خونه رو ول کنم برم بیمارستان، آدم احساس میکنه تو بیمارستان دیگه هیچی تحت کنترل خودش نیست

2738
من برعکس با اینکه بیمه تکمیلی هم داریم ولی بیمارستان دولتی رو بیشتر از بیمارستان خصوصی قبول دارم چون ...

اصلا اینجوری نیست که همه ی بیمارستانای خصوصی خوب باشن

بعضی بیمارستانای خصوصی خوبن بعضیام افتضاح

دولتیام همینطور

من پسرمو واسه قضیه ی ختنه ش بردم پیش رئیس بیمارستان خصوصی، خاکبرسر داشت بیچاره مون میکرد

ان شاءالله هرجا میری بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم

وای روشنک؛ اتفاقا من آرزوم بود تو خونه بزائم 😂😂😂 واقعا برای زایمان طبیعی، تو خونه زاییدن خیییلی ...

واااای خداروشکر

این ارسال شد

نوشتم سندکردم یهو پسرک دستشو زد صفحه بسته شد گفتم لابد سند نشده

نزدیک بود اشکم دربیاد که چجوری دوباره اون همه رو بنویسم

خدایا شکرت 😢😢

نه نزن تولوخودا.من ارتودنسی دالم نمیتونم چیزای سفت بخولم     ای ول ازمایشت خیلی خوبه.اینط ...

باچه باچه نمیزنمت،نتلس

جواب آزمایشم اومد بهار

ویتامینا و کلسیم و آهن و آنزیمای کبدی و بقیه چیزا همه نرمال بود

فقط ویتامین دی کم بود یه مقدار

نمیدونم حالا مشکلم از همون ویتامین دی بود یا از اعصابم

اون چندروز شوک عصبیم بهم وارد شد،احساس میکنم خیلی روم اثر گذاشت

توام ویتامین دی رو چک کن، مهمه برای بارداری، اگه کمه زودتر قرص بخور بیاد بالا

ماشاا... ب جونشون الانم نفس قشنگ در حد بنز میریزه و شیطونی میکنه همش در حال جمع کردن و فرار کردنیم ...

اوووف اووووف اووووف

حالا مونده خواهرم

اینایی که تو میگی که قسمت خوبه ماجراست

حالا چندوقت دیگه وارد مرحله ی استقلال طلبی میشن که نگم برات چه دوره ی اعصاب خرد کنیه، یعنی حرف فقط حرف خودشونه،هیچ رقمه م حواسشون پرررت نمیییییشه 😤😤😤

2706