2752
2734
مامانم 4 سال قبل سکته مغزی وسیع کرده ..بابای خدا بیامرزم فیزیوتراپی و کاردرمان میاورد خونه راه افتاد ...

پاشا جان خیلی ناراحت شدم خدا بهتون خیر بده در کنار مادرتونی ،ان شاءالله سلامتیشو  خیلی زود بدست بیاره ،خدا پدرتونو هم بیامرزه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
کاش واقعا کاش هرچه زودتر تموم شه پوسیدیم تو خونه برای توام خیلی سخته،میفهمم،تو بارداری آدم همینجو ...

واقعا سخت شده ، مامانم بنده خدا اومده پیشم این ماه آخر تنها نمونم کار خونه نمونه ولی پدرم و برادرم میترسن بیان حالا موندم بین اینکه مامانم کمک من بمونه یا بره خونش بنده خدا ، قرار بود بعد زایمانم یکی دو نفری بیان کمکمون حالا میبینیم شرایط اینطوریه میترسن بیان، کلا شرایطا رو خیلی سخت کرده، شمایی که بچه دارین هم سخته همش تو خونه موندین بچه بازی میخواد بیرون رفتن میخواد ، خدا نظر کنه بهمون ان‌شاءالله

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه نخریدم ...نمیرم دیگه داروهامو قطع کردم 

من که عکر کنم بخاطر داروها بود چون ثمینم دفعه قبلی نه قبلیش بعد از اینکه جوابش منفی بود و داروها رو قطع کرد یه عالمه حالت تهوع اینا پیدا کرد بعدش دیگه بهتر شد ،البته برای شما از استرس و گرمی هوا هم هست ،تو تابستان ها اکثرا بخاطر گرما اینا حالت تهوع و دلدرد زیاد میشه

2731
پاشا جان خیلی ناراحت شدم خدا بهتون خیر بده در کنار مادرتونی ،ان شاءالله سلامتیشو  خیلی زود بدست ...

نمیخواستم ناراحتتون کنم...خدا پدر و مادر شما رو هم حفظ کنه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
عه راست میگی ،اخه منم شکمم کوچولوئه 😥میترسم اینم وزن نگرفته باشه ،باید این دفعه رفتنی بگم ،البته من ...

نه اگه چیزی باشه خودشون متوجه میشن

من اصلا حرفی از کوچیک بودن شکم نزدم، خودش فهمید و چک کرد

بعدم من شرایطم فرق داشت کلا روشنک،خودم که لاغر بودم شکمم کوچیک بود، کوچیکیه شکم درشرایط عادی نگران کننده نیست اما من چون خودمم خیلی لاغر بودم نیاز به پیگیری داشت

فکرکنم بین 28هفته تا32 هفته یه سونو داری برای بررسیه وزن، ان شاءالله وزنش خوب باشه خیالت راحت بشه 😊😊

من که عکر کنم بخاطر داروها بود چون ثمینم دفعه قبلی نه قبلیش بعد از اینکه جوابش منفی بود و داروها رو ...

اره به نظرخودمم بخاطر پروژسترونه چون توعوارضشم سردرد وحالت تهوع نوشته 

واقعا سخت شده ، مامانم بنده خدا اومده پیشم این ماه آخر تنها نمونم کار خونه نمونه ولی پدرم و برادرم م ...

وای چه سخت شد براتون

ای بابا

آره بخدا، برای همه سخته،بچه تو خونه میمونه خسته میشه مدام نق و غرغر ولی باز ما یکاریش میکنیم

برای باردارا خیلی سخت تره

ان شاءالله زودتر ریشه ش خشک بشه

نه اگه چیزی باشه خودشون متوجه میشن من اصلا حرفی از کوچیک بودن شکم نزدم، خودش فهمید و چک کرد بعدم م ...

فدات شم عزیزم ،ان شاءالله این سه ماهم به خوبی بگذرونم و همه چی طبیعی باشه ،بخدا این کرونا ادم رو از مطب و سونوگرافیو همه چی میترسونه ،بار روانیشم یه طرف ،اونروز میگم کاش میشد مثل قدیما یه ماما میومد تو خونه بچه رو میزاییدیم 😂😂از بس که تو بیمارستانا محیطا الودس ،

نمیخواستم ناراحتتون کنم...خدا پدر و مادر شما رو هم حفظ کنه

خواهش میکنم عزیزم ،ان شاءالله زودتر خبرای خوش بدی بهمون ،خبر بارداریتو 😘

وای چه سخت شد براتون ای بابا آره بخدا، برای همه سخته،بچه تو خونه میمونه خسته میشه مدام نق و غرغر و ...

من برعکس با اینکه بیمه تکمیلی هم داریم ولی بیمارستان دولتی رو بیشتر از بیمارستان خصوصی قبول دارم چون چند بار برامون پیش اومده تو بیمارستانای خصوصی خیلی اذیت شدیم و تشخیصاشون اشتباه بود  من قبل کرونا به شوهرم میگفتم من میخوام برم بیمارستان میلاد زایمان کنم ولی الان با این کرونا که اصلا نمیشه رفت البته الان اکثرا بیمارستانای خصوصی هم کرونایی میگیرن ،فقط خدا به همه رحم کنه ،جاری من دیشب معده دخترش خونریزی کرده رفتن بیمارستان طب کودکان ،زنگ زدم میگه خیلی شلوغه چقدرم بیمار کرونایی پذیرش میکنن ،از اونورم بچه تو اورژانس بستریه ،

وای چه سخت شد براتون ای بابا آره بخدا، برای همه سخته،بچه تو خونه میمونه خسته میشه مدام نق و غرغر و ...

ان‌شاءالله 🌹

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
بهار جون یعنی میگی من که الان دارم ماهه چهارم تموم میکنم میرم پنج خوب میشم؟ اگه اینجوری باشه خیلی خو ...

مریم احتمال خیلی زیاد آره. انشاالله تا ماه پنج کامل عوض میشه حالت. جاری من طوری بود که مرتب بهش سرم میزدن! ایتقد استفراغ میکرد خون میومد تو گلوش.ماه پنجم اونقد خوب شد که از عقده اون پنج ماه اندازه سه نفر میخورد!

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله 😍 ممنونم از دعای خیرت عزیزم 😘 بهار کوچولوی ما دیگه بزرگ شده مگه نه؟ چند ماهشه الان؟

آره بزرگ شده حسابی لوس شده دو سه روزه موفق شده پاشو ب دهنش برسونه و انگشت بزرگه پاشو بخوره خخخخ

تقریبا پنج ماهو ده روزشه

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
2706