2752
2734
چی شده؟ من در جریان نیستم اره بابا بخاطر ارامش خودم اصلا ب هیچی اهمیت نمیدم

به دوستش گفت ثمین مشکل داره که ما بچه دار میشیم ولی چون ایمنیش بالاست سقط میشه اسیر شدم دیگه انقدر سقط کرده .گفتم کثافت نگفتی خودم بدون میکرو عرضه ی باردار کردن ندارم؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چیکار کنم همش دلم دریا میخواد

ویار دریا داری؟خخخخ

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خب چیکار کنم همش دلم دریا میخواد

ایشالا فسقل بدنیا اومد میری مونا یه خانومی بودیه پسر ۸ساله ایناداشت یدونه هم شاید دوماهه توکریر نشسته بودن کنار رودخونه ازاینور قلیون میکشیدازاونورم به بچه شیرمیداد شوهرم میگفت ازالان داره بچه رو اکبند بارمیاره  😃😃😃من بودم تواین گرما وکرونا بچه کوچیک نمیبردم بیرون 

2731
به دوستش گفت ثمین مشکل داره که ما بچه دار میشیم ولی چون ایمنیش بالاست سقط میشه اسیر شدم دیگه انقدر س ...

چقدر این مرد ها رو دارن بخدااا

میخواستی بگی من اب دریا تا الان این همه ریخته بودم این تو تا الان ۶ بچه داشتم 😉😉😉

بچه ها ی چیزی من همش بستنی دلم میخواد  یعنی جای غذا هم بستنی میخورم  الان دارم بجای صبحو ...

بخاطر همینه دیگه خودت وزنت بالانمیره نینی داره تپلی میشه ...ولی زیاد نخور خب...روزی یدونه خوبه 

بخاطر همینه دیگه خودت وزنت بالانمیره نینی داره تپلی میشه ...ولی زیاد نخور خب...روزی یدونه خوبه

اره دست خودم نیست 

عاشق بستنی شدم 

روزی چند تا باید بخورم یعنی هر چی تو فریزر باشه رو تاشب میخورم

چقدر این مرد ها رو دارن بخدااا میخواستی بگی من اب دریا تا الان این همه ریخته بودم این تو تا الان ۶ ...

عجب گفتی

بچه ها ی چیزی من همش بستنی دلم میخواد  یعنی جای غذا هم بستنی میخورم  الان دارم بجای صبحو ...

بچت تپلی میشه بخور نوش جون

بچت تپلی میشه بخور نوش جون

وزن مادر رو بالا نمیبره؟ آخه همسر من نمی‌ذاره من بستنی بخورم، قبلاً می‌خرید میذاشت فریز، از وقتی دو ماه پشت هم وزنم بالا رفته میگه به خاطر بستنی وزنت بالا می‌ره 😐

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
اره دست خودم نیست  عاشق بستنی شدم  روزی چند تا باید بخورم یعنی هر چی تو فریزر باشه رو تا ...

تنهاراهش اینه که نخرید 😁پسر منم خیلی چاق شده چند وقته اصلا توخونمون خوراکی نداریم چون باشه میخوره منم هیچی نخریدم بهش گفتم یه مدت بجای خوراکی میوه بخور 

نزدیک ی سالشه اسمش یسنا...خیلی به فکرت بودم بجون یسنا چطوری الان هنوز درگیر عفریته خانومی 

ای جانم خدا ببخش خوشگل خانومو. آره فکر کنم تا بمیره درگیر الان خونه مامانم تب و لرز داشتم و حیل سینه درد شدید بطر شیر ندادن یه روز به ایلیا مامانم نداشت برم خونه گفت اونجا این عجوزه که کمکت نمی کنه مزاحم باش خوب شدی برو امشب میرم خونه

2706