2733
2734
😐😐 کتک چی؟ اونو دوست دالی بخولی؟ کلسیم و ویتلمین د3 و آهن و اینجورچیزاست اواخر بهمن رفته بودم دک ...

نه نزن تولوخودا.من ارتودنسی دالم نمیتونم چیزای سفت بخولم  

ای ول ازمایشت خیلی خوبه.اینطوری می فهمی کدوم ویتامین کمه تو بدنت.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاطمه به خدا تو فرشته ایی چرا اینقدر خوبی. اونا غذا هم نمیدن ولی باز از زن بابات تعریف میکنی.😔😔 ...

وای مریم جون از ظهر دلم غم داره نمیدونم چرا انقدر لوس شدم پیامت رو که خوندم داشت بغضم میترکید چشام پر شد 

ولی بخاطر بابام خودمو کنترل کردم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا وقتى ميدونى از شب غذا نمونده براى ظهر پاشدى از خواب بگو من ناهار درست ميكنم. خودت يه چيزى بپز. ...

هرکار میکنم پیامت چپکی میاد خونده نمیشه😓

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
وای وای خدا کمکش کنه طبی کودکان بیمارستان خوبیه اما اورژانسش تو این فصل خیلی بو میده خواهرزاده من 2 ...

سلام عزیزم به سلامتی این ماه میری انتقال بدی؟ امیدوارم دست پر برگردی.

و خدایی که در این نزدیکیست
2731
مثلا وقتى ميدونى از شب غذا نمونده براى ظهر پاشدى از خواب بگو من ناهار درست ميكنم. خودت يه چيزى بپز. ...

پسرش که نیس از شب قبل غذاشو میبنده بهترین هم براش میزاره

ملودی جون پارسال رفته بودم چند روز خونه بابام بمونم دلم واشه بدتر دلم گرفت خیلی اذیت شدم

مث اینکه بابام از صبح زود میرفت سرکار ساعت 11. 12 شب میومد وقتی میومد خونه ن چایی آماده بود ن غذایی رو گاز بود برقا خاموش همه خواب. 

بابام که اعتراض می‌کرد زنش میگفت پسرم صبح میره مدرسه شب زود باید بخوابیم خودت که میای غذاتو گرم کن

بعد بابام میگفت برای من نشده یه صبح بیدار شه صبحانه بده اما از وقتی پسرش صبحی شده صبح به صبح پامیشه تا ب بچش صبحانه بده

میگفت قبلا که ظهری بود مهم نبود که تا ساعت چند بیدار بمونیم مهم نبود که من میرم سرکار 

وای خدا باز یادم اومد😭

چه روز گوهی بود امروز ببخشید بی‌تربیت شدم

منظورم اینه برای شوهر خودشم رفتارش اینجوریه چه برسه به ما

فکر کردی برا چی میگم زندگی بابامم خوب نیست

اصلا بعد جدایی شون هممون بدبخت شدیم! 

بابات از صبح تا شب زحمت میکشه واسه شماها تو هم بلند شو غذا بپز بخور گشنه نمونی اون مرده نمیدونه که ت ...

🤗😘😘 عشق منی 

من یه جوری سر میکنم دیگه🤗😘

وقتی غذا نباشه خودشم نمیخوره متلا امروز خودشم غذا نداشت

ولی من آنقدر حالم بد بود ک نای حرف زدن نداشتم  بنظرم آخر غش کردم😂 نفهمیدم چیشد

َشما به بدی هایی که تعریف میکنم اکتفا نکنین زن خوبیه فقط یکم اخلاقش خاصه که باید پیدا کنم اخلاقش رو

من دستپخت ندارم واسه همون چیزی درست نمیکنم 

ولی از این به بعد سعی میکنم رو کارای خونه بیشتر تمرکز کنم🥰

این چه حرفیه هرجور خودت راحتی باش و حرفاتو بزن

😘😘😘

فدای مهربونی هات دوست خوبم

سلام عزیزم به سلامتی این ماه میری انتقال بدی؟ امیدوارم دست پر برگردی.

سلام ...هفته اینده میرم ویزیت فکر کنم بیافته برای شهریور چون هفته اینده وقت ویزیتمه و به گفته دکتر خون و ایمونولوژی باید 2 هفته پردنیزولون و سرم بزنم کارامو انجام بدم بعد ببینیم خدا چی میخواد ...اسپرینمو شروع کردم ...هر چی خدا بخواد ...انشاله ...شما چه کردی اهدایی پیدا کردی؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام ...هفته اینده میرم ویزیت فکر کنم بیافته برای شهریور چون هفته اینده وقت ویزیتمه و به گفته دکتر خ ...

من که الان کلینیکم تعطیلات تابستونی هستن و بهم گفتن بعد تابستون نوبتم میشه و اهدا کننده رو خودشون براساس ظاهر خودم پیدا میکنند، فکر کنم همزمان باهم انتقالمون بشه. ایشالا که همه کارهات بخوبی پیش بره

پسرش که نیس از شب قبل غذاشو میبنده بهترین هم براش میزاره ملودی جون پارسال رفته بودم چند روز خونه با ...

باید با زن بابات صحبت کنه خود بابات یعنی چی اینجور که نمیشه فقط پسر خودش رو ببینه....اتفاقا اگه مومنه اهل خدا و پیغمبر انصافم باید داشته باشه که نداره 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
من که الان کلینیکم تعطیلات تابستونی هستن و بهم گفتن بعد تابستون نوبتم میشه و اهدا کننده رو خودشون بر ...

برای منم خودشون پیدا کردند برای من ظاهر مهم نبود ...انشاله که هر چی ارزومونه صلاح خدا هم همون باشه 

برای منم خودشون پیدا کردند برای من ظاهر مهم نبود ...انشاله که هر چی ارزومونه صلاح خدا هم همون باشه&n ...

پاشا جون يه نظر به من ميدي 

دكتر رزاقي به من گفته بود اگه مبخواي بياي پيش من از روز سوم پري ال دي بخور تا سيزده تا شد بيا مطب كه شروع كنيم واسه داروها 

آرش كه رفته بودم برام آز نوشتن هورموني ها واسه سه پري كه بدم و بعد با جواب برم پيششون

حالا من فردا ووز سوم پريمه و ميخوام برم آز بدم به نظرت ال دي رو بخورم يا نه ؟

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
همون دیگه سرخودم نمیشه استفاده کرد قرصشو چون زیادشم ضرر داره باید حتما آزمایش بدم اول

خاطره جون آزمايش دادي ؟ پات خوب شد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
برای منم خودشون پیدا کردند برای من ظاهر مهم نبود ...انشاله که هر چی ارزومونه صلاح خدا هم همون باشه&n ...

اینجا باتوجه به رنگ چشم و رنگ پوست اهداکننده انتخاب میکنند و ما هیچ کاره هستیم، اگه به این فاکتورها توجه نکنند که رنگ چشم بچم آبی میشه و موهای بلوند و خیلی متفاوت با من :)

انشاالله تو تکرارش هم خوب باشه  مرسی فدات همچنین برای خودت❤

ان شاء الله كه خوبه 

مررررسي عزيزم💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706